Tempomat w Audi A6 C6

Tempomat w Audi A6 C6

09 Mar 2019, 14:05

Witam mam Audi A6 C6 z 2004 roku Diesel 3.0. Ostatnio szukałem gdzie jest tempomat w tym aucie i czy wogóle jest. Pod rączką od kierunkowskazów nie znalazłem jednak rączki od tempomatu. Czy jest on gdzieś indziej? Jeżeli ktoś wie gdzie szukać to proszę o pomoc.
GrubyDzoló
Nowicjusz

Re: Tempomat w audi A6 C6

09 Mar 2019, 17:31

GrubyDzoló napisał(a): Pod rączką od kierunkowskazów nie znalazłem jednak rączki od tempomatu. Czy jest on gdzieś indziej?
Tam powinien być i jeżeli nie ma to znaczy że go nie masz. W tym modelu tempomaty występował z manetką pod tą od kierunków po lewej stronie.
Zdjęcie
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

Re: Tempomat w audi A6 C6

10 Mar 2019, 10:27

W takim razie albo poprzedni właściciel go załatwił, albo go nie było. Wydaje mi się to jednak dziwne bo kolega ma w golfie 4, a jest to starsze autko.
GrubyDzoló
Nowicjusz

Re: Tempomat w Audi A6 C6

15 Mar 2019, 09:52

GrubyDzoló napisał(a):W takim razie albo poprzedni właściciel go załatwił, albo go nie było
Jak by poprzedni właściciel go usunął to chyba musiałby wymieniać też obudowę kierownicy ale nikt o zdrowych zmysłach nie usunie tempomatu.
Moim zdaniem przy tym silniku i w tym modelu powinien występować w tamtych latach tempomat w standardzie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pomysłowe rozwiązania Toyoty Pomysłowe rozwiązania Toyoty
    "Today, Tomorrow, Toyota" – dziś, jutro, Toyota. Hasło reklamowe Toyoty z lat 90. wskazuje na nieprzeciętną trwałość samochodów tej marki, ale jednocześnie podkreśla koncentrację Toyoty na budowaniu przyszłości ...
    Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę? Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę?
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•