Test mode - Opel Zafira B

Test mode - Opel Zafira B

21 Maj 2016, 14:40

witam serdecznie, jestem od niedawna posiadaczem zafiry b i chciałbys sprawdzic spalaniem poprzez tryb serwisowy- test mode. Czy ten tryb musi byc aktywowany czy powienien działać i wskazywac mi spalanie itd. Bo przechodzę do tego trybu ale niestety spalania mi nie wskazuje. A dopiero we wtorek bede mogł podjechac do opla. Dziękuje bardzo za odpowiedzi.
kamilos1992
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 03 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: polo
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Test mode - Opel Zafira B

23 Maj 2016, 13:11

Przechodzisz do tego trybu i wybierasz ekran piaty na którym masz dopiero parametry wskazania. Wcześniejsze ekrany pokazują inne parametry.

[Aby zobaczyć PDF musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...
    Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele
      Fiat Fiorino, przesuwne drzwi boczne
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED