Toyota Carina E - Obroty

Toyota Carina E - Obroty

23 Sie 2010, 22:27

witam opisywalem juz problem z obrotami w tej toyocie przeczyscilem przepustnice i silnik krokoey nic to nie dalo :cry: wymienilem silnik krokowy na nowy i problem nadal istnieje :cry: co ja w koncu boli :?: :?: :?:
terrorizer84
Nowicjusz

Miejscowość: wawa

Re: Toyota Carina E - Obroty

26 Sie 2010, 18:44

Być może katalizator.

[ Dodano: 26 Sierpień 2010, 19:45 ]
Sprawdź czy nie masz gdzieś nieszczelności w układzie wydechowym(obręb katalizatora), lub dolotowym
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Toyota Carina E - Obroty

26 Sie 2010, 18:48

terrorizer84 napisał(a):opisywalem juz problem z obrotami

Miałem coś podobnego z VW.Wymienilem sonde lambdę-silnik chodzi rowno.Ale czy u Ciebie tez to-tego nie mogę byc pewny...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze! Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze!
    Dobry wzrok ma bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy. Ważne jest nie tylko to, gdzie patrzymy, ale także jak widzimy. Stąd niesłychanie istotne jest dbanie o nasze oczy. Parametry układu wzrokowego, istotne dla ...
    1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja 1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja
    1/4 mili - Wielki finał Impreza połączyła w całość wszystkie atrakcje poprzednich rund. Było to zatem ostateczne rozstrzygnięcie pojedynku polskich maszyn z zagraniczną konkurencją. W szranki z polskimi mistrzami jednej czwartej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI