Turbo serwis

Turbo serwis

14 Paź 2015, 08:36

Witam forumowiczów. Ostatnio z moim autem miałem kilka napraw a tu jeszcze jedna, chyba najgorsza. Rozsypała mi się turbina jestem na etapie szukania dobrego turbo serwisu. Z tego co wiem nie które serwisy polecają się na wymianę oryginalnych części jednak nie zawsze takie montują do turbiny. Szukam sprawdzonego uczciwego serwisu turbo. Pozdrawiam
Kudyk
Obserwowany

Auto: Audi A6 C6

Re: Turbo serwis

14 Paź 2015, 13:18

WRCS w Tarczynie, korzystałem i jestem w pełni zadowolony. Mój mechanik wysyła wszystkie turbiny do nich i jeszcze nie było reklamacji, więc polecam
tomekk29
Początkujący

Prawo jazdy od: 04 08 2003
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Saab 95
Silnik: 2.3 t 185KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Turbo serwis

01 Lis 2015, 10:24

Polecam Turbo serwis Melett autoryzowana stacja Bosch Diesel Service - Pawlik w Stalowej Woli robię u nich wszystkie turbiny i jak dotąd żadnej reklamacji, a często też poprawiają po innych. Ceny umiarkowane jak za regenerację turbosprężarek, oryginalne części Meletta to zaleta tego warsztatu. A dla mnie świetny układ bo robią wysyłkowo na wymianę. Jak masz nadal problem to się nie zastanawiaj maja też stronę internetową. :ok:
SEBA6
Nowicjusz

Miejscowość: Mielec
Auto: Mercedes e klase
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy
    Na czym polega technologia SKYACTIV Mazdy wyjaśniamy poniżej: - Technoligia SKYACTIVE-G - Technoligia SKYACTIVE-D Luty 2012 : Mazda CX-5, pierwszy z serii nowych modeli Mazdy ze wszystkimi elementami TECHNOLOGII SKYACTIV ...
    XVII Moto-Piknik i Otwarty Puchar Polski WST / relacja XVII Moto-Piknik i Otwarty Puchar Polski WST / relacja
    "XVII Moto-Piknik za nami. Sobotnie opady deszczu nie nastrajały optymistycznie, jednak w niedzielę pogoda okazała się łaskawa. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom i osobom które wspierają nas za dzielne towarzyszenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata