Turbo serwis

Turbo serwis

14 Paź 2015, 08:36

Witam forumowiczów. Ostatnio z moim autem miałem kilka napraw a tu jeszcze jedna, chyba najgorsza. Rozsypała mi się turbina jestem na etapie szukania dobrego turbo serwisu. Z tego co wiem nie które serwisy polecają się na wymianę oryginalnych części jednak nie zawsze takie montują do turbiny. Szukam sprawdzonego uczciwego serwisu turbo. Pozdrawiam
Kudyk
Obserwowany

Auto: Audi A6 C6

Re: Turbo serwis

14 Paź 2015, 13:18

WRCS w Tarczynie, korzystałem i jestem w pełni zadowolony. Mój mechanik wysyła wszystkie turbiny do nich i jeszcze nie było reklamacji, więc polecam
tomekk29
Początkujący

Prawo jazdy od: 04 08 2003
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Saab 95
Silnik: 2.3 t 185KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Turbo serwis

01 Lis 2015, 10:24

Polecam Turbo serwis Melett autoryzowana stacja Bosch Diesel Service - Pawlik w Stalowej Woli robię u nich wszystkie turbiny i jak dotąd żadnej reklamacji, a często też poprawiają po innych. Ceny umiarkowane jak za regenerację turbosprężarek, oryginalne części Meletta to zaleta tego warsztatu. A dla mnie świetny układ bo robią wysyłkowo na wymianę. Jak masz nadal problem to się nie zastanawiaj maja też stronę internetową. :ok:
SEBA6
Nowicjusz

Miejscowość: Mielec
Auto: Mercedes e klase
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce
    Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce to jesienne pułapki pogody, które zwiększają niebezpieczeństwo kolizji. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przypominają jak prowadzić samochód w takich warunkach. ...

•