Turbo serwis Wrocław

Turbo serwis Wrocław

04 Maj 2016, 14:28

Witam wszystkich serdecznie. Mam uszkodzona turbinę w samochodzie. Dokładnie chodzi o to że bardzo gwiżdże. Ten gwizd zaczyna irytować sąsiadów więc postanowiłem podjechać do [ warsztatu] . Niestety nie dowiedziałem się jaki może być koszt naprawy tylko takie ogólne koszty. Chodzi o to że nie wiem czy regenerować czy szukać używanej nowej. Jakie jest wasze doświadczenie w tej sprawie. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 04 Maj 2016, 20:57, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Bojax
Obserwowany

Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5 CRD

Re: Turbo serwis Wrocław

29 Sie 2016, 17:47

Bojax napisał(a):Chodzi o to że nie wiem czy regenerować czy szukać używanej nowej
Oddać do regeneracji lub kupić nową. Używana może długo nie pociągnąć, a jak dobrze zregenerują to dostaniesz gwarancje i dłużej pojeździsz.

Rozumiem, że chodzi o sprężarkę od silnika 2.5 CRD?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3298
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Przygotowaliśmy krótki filmik który pokazuje jak samodzielnie wymienić filtr kabinowy w samochodzie Toyota Yaris II oznaczenie modelu (P9) produkowanego w latach 2005-2010. Procedura wymiany filtra jest bardzo ...
    Nowy model Hyundai Santa Fe Nowy model Hyundai Santa Fe
    Całkowicie Nowy Hyundai Santa Fe reprezentujący segment D-SUV trafił właśnie do polskich salonów. Nowa generacja tego eleganckiego samochodu oznacza dla Klienta odważny design, maksymalny komfort, wysoką jakość wykonania ...

•  
    • Strefa Castrol Edge Trophy 2013, 2
      Nissan 370Z, wnętrze
      95
      Land Rover Defender 90 - zdjęcie 10