Ubezpieczenie auta a cudzoziemiec

ubezpieczenie auta a cudzoziemiec

22 Kwi 2015, 14:41

Moj chlopak(Anglik)bedzie prowadzil auto mojego taty,jego angielskie ubezpieczenie dziala tylko na jego auto,nie mam pojecia jak dzialaja przepisy w Polsce gdy auto prowadzi cudzoziemiec :(
cafejustysia
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: ubezpieczenie auta a cudzoziemiec

22 Kwi 2015, 14:42

Działa tak samo jakby prowadził Polak (np. Ty) czy ktokolwiek inny :) Ubezpieczenie jest wykupowane na pojazd, a nie kierowcę (chociaż zniżki traci/zyskuje właściciel, a nie pojazd ;) )
Finansolog
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 10 10 2007
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: BMW
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70 Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70
    Nowe elementy karoserii i wnętrza, zmiany mechaniczne, redukcja zużycia paliwa to tylko niektóre ze zmian, jakie nastąpiły w modelach S80, V70 i XC70. Dodatkowo znajdzie się w nich system sterowania pojazdem Sensus ...
    BMW ActiveE (od r. 2010) - samochód elektryczny BMW ActiveE (od r. 2010) - samochód elektryczny
    Na początku 2010 r., zaledwie rok po debiucie MINI E, BMW Group poczyniła kolejny wielki krok w kierunku opracowania pojazdów produkcyjnych o zerowym poziomie emisji spalin w postaci światowej premiery BMW Concept ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Infiniti Q50
      S2020005