Jak sporządzić umowę na współwłaściciela? PILNE!!!

Jak sporządzić umowę na współwłaściciela? PILNE!!!

22 Kwi 2015, 12:26

Cześć,

Za chwilę jadę kupić samochód (mam taką nadzieję). Jadę z tatą i chcę, żeby umowę podpisał razem ze mną, żeby mieć zniżki. Powiedzcie mi proszę jak mamy to zrobić. Kto ma być właścicielem a kto współwłascicielem? Czy umowa może być tylko na mnie a rejestracja na nas dwóch?

Proszę o szybką i jasną odpowiedz! :)
KP039
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Jak sporządzić umowę na współwłaściciela? PILNE!!!

22 Kwi 2015, 12:58

Możecie napisać umowę na tatę jako pierwszy współwłaściciel, Ty drugi. Rejestruje się na te osoby, które są w umowie, więc nie może być tak jak napisałeś.
Finansolog
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 10 10 2007
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: BMW
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
    Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...
    Volvo V40 R-Design - sportowa odmiana nowego modelu Volvo V40 R-Design - sportowa odmiana nowego modelu
    Na targach motoryzacyjnych w Paryżu po raz pierwszy zostanie zaprezentowana sportowa odmiana nowego modelu Volvo V40 - R-Design. Auto ze zmienionym zawieszeniem i topowym silnikiem T5 o mocy 254 KM, będzie rywalizować ze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI