Pierwsza rejestracja sprowadzanego samochodu

Pierwsza rejestracja sprowadzanego samochodu

26 Kwi 2015, 19:58

Kupiłem samochód na niemieckich blachach od Polskiego właściciela i z nim podpisywałem umowę. We wtorek jadę zarejestrować, ubezpieczyć i opłacić podatek od samochodu. Pierwszy raz, więc proszę Was abyście powiedzieli mi co muszę zrobić, krok po kroku, jak najszczegółowiej :D Dodam, że muszę na poczcie opłacić recykling i tu też nie wiem o co za bardzo chodzi. Proszę o pomoc :wink:
KP039
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera Golfa TDI BlueMotion Światowa premiera Golfa TDI BlueMotion
    Debiutujący w Genewie seryjny nowy Golf TDI BlueMotion to jeden z najoszczędniejszych obecnie samochodów. Golf ten napędzany jest nowym silnikiem TDI (wysokoprężny z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem) o mocy ...
    Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      GTP Light