Umowa kupna sprzedaży

umowa kupna sprzedaży

11 Lip 2012, 20:50

Witam, sprzedałem motor kolesiowi i nie dawno przyszło mi że mam zapłacić ubezpieczenie za niego bo go niby nie wyrejestrowałem nie wiem jakim cudem się to stało ale mniejsza o to. i teraz potrzebują umowę kupna sprzedaży lecz ten gość mi jej nie da ( nie ważne z jakich powodów ) a swoją zagubiłem mogę jakiś duplikat otrzymać? ponieważ musze głupie 50 zł płacić za ubezp a w razie szkody to i mi zniżki polecą.

proszę o wypowiadanie się osób obeznanych w temacie.

Licze na szybką pomoc

Z góry dzięki

PS. jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.
hakashi
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: umowa kupna sprzedaży

11 Lip 2012, 21:20

hakashi napisał(a): bo go niby nie wyrejestrowałem

To nie wiesz czy jest wyrejestrowany czy nie... :?: :?:
hakashi napisał(a): mogę jakiś duplikat otrzymać

A niby kto ma Ci dac ten duplikat... :?: :?: Jezeli nie dostaniesz tego od nabywcy który kupił ten motor to chyba tylko od św.M.....a :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

13 Lip 2012, 14:03

Bez umowy kupna-sprzedaży nic nie zdziałasz, więc możesz tylko poprosić gościa o kopię. Następnym razem proponuje kupić teczkę i wsadzić umowę do szuflady - 2 minuty, a umowa się nie zgubi....
emilie
Początkujący

Auto: Audi Q7

14 Lip 2012, 22:22

Sposób legalny: Prosisz o kopię nowego włąściciela.
Sposób nielegalny: Piszesz umowę jeszcze raz, przepisujesz dane nowego właściciela (pytanie czy je znasz...?) i podrabiasz jego podpis.

Za zrealizowanie sposobu nielegalnego grozi więzienie, więc robisz to na własną odpowiedzialność.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zabici bez pasów - zapinajcie pasy w samochodzie! Zabici bez pasów - zapinajcie pasy w samochodzie!
    Aż połowa ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku(1). Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo ...
    Koncepcyjny Nissan Resonance Koncepcyjny Nissan Resonance
    Śmiała wizja Nissana dotycząca przyszłości crossoverów staje się rzeczywistością za sprawą europejskiego debiutu innowacyjnego samochodu koncepcyjnego Resonance. Model Resonance, który został stworzony przez ...

•