Złomowanie auta

Złomowanie auta

07 Cze 2011, 15:40

Mam pytanko. Czeka mnie niebawem złomowanie auta. Jak to jest w końcu. Ja musze zapłacić za to że mi auto padło czy ludzie ze złomowiska mi zapłacą że biorą ode mnie tyle blahy jak się domyślam cennej dla nich??
pit85
Aktywny

Miejscowość: bydgoszcz

Re: Złomowanie auta

07 Cze 2011, 22:04

pit85 napisał(a):Jak to jest w końcu.

Szanowny Kol.....Wujek Google się kłania.Wystarczy poszukać...Np.Złomowanie samochodu w Pacanowie lub okolicy....Bez problemu znajdziesz ich ogłoszenia i wystarczy wykonac tel.i uzgodnić warunki...Powodzonka... :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

09 Cze 2011, 21:36

Zlomowalem w zimie auto, zadzwonilem na zlomowisko koles powiedzial ze za auto da 700zl, i jutro przyjada, przyjechali spisali umowe wzieli papiery i po tygodniu jechalem do ubezpieczalini anulowac ubezpieczenie.
Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze juz tez musze.
RNI
Aktywny

Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI

11 Cze 2011, 12:07

Najlepiej to nie jeździć po zomowiskach tylko przejrzeć ogłoszenia w gazecie albo w necie typu "kupię uszkodzone". Przyjeżdżają na miejsce, płacą, zabierają autko i tyle.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

12 Lip 2012, 09:46

Polecam podzwonic po paru zlomach, kazdy ma swoja cene. I uwaznie ogladac strony bo maja po kilka stron w internecie.

Ja polecam takie forum tu znalazlem sporo ciekawostek jak to sie naprawde odbywa

pozdrawiam
autozlomek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 03 1986
Auto: Lanos
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...
    Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo
    O ile pokazane na targach IAA Volvo Concept Coupe nie będzie produkowane, o tyle jego silnik jeszcze w tym roku trafi do klientów. Otworzy on nową rodzinę czterocylindrowych silników Drive-E o pojemności 2.0. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light