Uwaga Hyundai i 40 kombi czarny Piotrków Trybunalski

20 Lut 2020, 13:52

Witam serdecznie,
Chciałbym ostrzec przed zakupem Hyundai i 40 kombi kolor czarny 2014 rok w miejscowości Piotrków Trybunalski. Na ogłoszeniu samochód prezentuje się bardzo dobrze, opis piękny, wyczerpujący, rozmowa z pracownikiem komisu również w samych superlatywach. Coś mnie tknęło i po namowach zabrania samochodu na "szarpaki" postanowiłem zdecydować się na opcje nieco droższą ale jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę. Ku zdziwieniu pracowników komisu zdecydowałem się zabrać samochód na sprawdzenie do salonu hyundai. Tam w mojej obecności 2 specjalistów sprawdziło pojazd. Już po 2 minutach wiedziałem że samochodu nie zakupie ale postanowiłem nie przerywać badania. Lista wad oraz usterek nie mieści się w protokole z salonu a opis o bardzo dobrym stanie technicznym z ogłoszenia jest jakimś kosmosem.Oczywiście według właściciela wszystko da się zrobić za kilka stówek. Jeśli macie możliwość dotarcia do większej grupy potencjalnych nabywców tego pojazdu bardzo proszę o rozpowszechnienie tego wpisu. Badanie kosztowało mnie 300 zł więc chętnie podzielę się nim, aby nikt nie popełnił tego błędu i nie zakupił tego samochodu bez poznania jego rzeczywistego stanu technicznego.
driver87
Obserwowany
 
Posty: 1