Uwaga na Lanosa z Zawiercia

07 Cze 2009, 12:15

Link do oferty

[link do Otomoto wygasł]

Uwaga na ten samochód. Samochód należał do kolegi (widoczne tablice). Przed sprzedażą miał przebieg prawie 200 tys. teraz "trochę" się odmłodził. Rok temu miał lekką stłuczkę (ponad miesiąc jeździł z uszkodzonym zderzakiem i błotnikiem). No ale bezwypadkowy to może znaczy że nie strzelił rolki. Sprzedał ho niedawno handlarzowi z Zawiercia. Należy włączyć czujność.

[ Dodano: Wto Cze 09, 2009 07:20 ]
Niestety nie mogłem edytować mojego poprzedniego posta, dlatego piszę w odpowiedzi

Link do nowej oferty

[link do Otomoto wygasł]

Dziwne jest że w tym samym dniu kiedy pokazał się ten post oferta została zdjęta i po dwóch dniach pokazuje się na nowo. Postanowiłem przypilnować tego "uczciwego" sprzedawcę nie pytając o zgodę na takie działania poprzedniego właściciela - myślę że nie muszę mieć takiej zgody. Jak ktoś myśli inaczej to proszę mnie prostować.
kobra1970
Nowicjusz

Miejscowość: Będzin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Grillowanie, wyjazdy czy wesela - wczorajszy kierowca
    Letnie grillowanie, wyjazdy czy wesela często łączą się ze spożywaniem alkoholu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w takiej sytuacji często nie są zdolne do prowadzenia samochodu nie tylko tego samego wieczoru, ...
    Kalkulator średniego spalania
    Policzenie wartości średniego spalania jest dosyć istotne dla większości kierowców dlatego też przygotowaliśmy kalkulator kosztów zużycia paliwa który pozwala obliczyć średnie spalanie na określonym dystansie, ...

•  
    • Warto przeczytać