Uwaga oszuści

Uwaga oszuści

22 Gru 2008, 19:12

szukam osób oszukanych przez firmę Pacyfic gsm limited podająca adres warszawa ul złota 59 samochody Golfy z reklama umowa na trzy lata biorą 2500 zł kaucji i znikają podają nazwiska i telefon 505776881
W. M., Robert K. prezes. uważajcie na nich złożyłem doniesienie na policję.
proszę o pomoc RRR.
telemis
Nowicjusz

Miejscowość: zielona Góra

Re: Uwaga oszuści

25 Gru 2008, 20:05

hehe ale byłeś naiwny koles :) jak można być aż takim frajerem :roll:
spermochlip
Nowicjusz

Re: Uwaga oszuści

31 Gru 2008, 02:51

telemis napisał(a):szukam osób oszukanych przez firmę Pacyfic gsm limited podająca adres warszawa ul złota 59 samochody Golfy z reklama umowa na trzy lata biorą 2500 zł kaucji i znikają podają nazwiska i telefon 505776881
W. M., Robert K. prezes. uważajcie na nich złożyłem doniesienie na policję.
proszę o pomoc RRR.

drogi kolego jak moge ci pomóc ja tez zostałem oszukany az sie wstydze teraz napisz do mnie stefan5110@wp.pl
stefan
stefan5110
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota
    Czy wraz z początkiem weekendu na drogach robi się spokojnie? Niestety, to właśnie wtedy jest najbardziej niebezpiecznie: w piątki ma miejsce najwięcej wypadków, a w soboty ginie w nich najwięcej osób. Od piątkowego ...
    (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...

•