Uwaga oszuści

Uwaga oszuści

22 Gru 2008, 19:12

szukam osób oszukanych przez firmę Pacyfic gsm limited podająca adres warszawa ul złota 59 samochody Golfy z reklama umowa na trzy lata biorą 2500 zł kaucji i znikają podają nazwiska i telefon 505776881
W. M., Robert K. prezes. uważajcie na nich złożyłem doniesienie na policję.
proszę o pomoc RRR.
telemis
Nowicjusz

Miejscowość: zielona Góra

Re: Uwaga oszuści

25 Gru 2008, 20:05

hehe ale byłeś naiwny koles :) jak można być aż takim frajerem :roll:
spermochlip
Nowicjusz

Re: Uwaga oszuści

31 Gru 2008, 02:51

telemis napisał(a):szukam osób oszukanych przez firmę Pacyfic gsm limited podająca adres warszawa ul złota 59 samochody Golfy z reklama umowa na trzy lata biorą 2500 zł kaucji i znikają podają nazwiska i telefon 505776881
W. M., Robert K. prezes. uważajcie na nich złożyłem doniesienie na policję.
proszę o pomoc RRR.

drogi kolego jak moge ci pomóc ja tez zostałem oszukany az sie wstydze teraz napisz do mnie stefan5110@wp.pl
stefan
stefan5110
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najlepsza taksówka na świecie? Hybryda! Najlepsza taksówka na świecie? Hybryda!
    Był czas, gdy w Polsce, Niemczech i wielu innych krajach Europy na ulicach dominowały taksówki z silnikami Diesla, a jednym z najczęściej wybieranych samochodów był Mercedes W124. Dziś taksówkarze na ...
    Nightvision - technologie high-tech w nowym Touaregu Nightvision - technologie high-tech w nowym Touaregu
    Nowy Touareg jest oferowany z licznymi innowacyjnymi urządzeniami, których zadaniem jest pomoc kierowcy w niebezpiecznych sytuacjach. Jako pierwszy model Volkswagena nowy Touareg został wyposażony m.in. w system "Nightvision", ...

•