Krzysztof Kolasa z Krakowa Aleksander Cwynar Uwaga oszuści

17 Cze 2010, 12:10

Witam.Uwaga na oszustów ,którzy sprzedają Bmw X6 nowe z homologacja cięzarową.Wpłaciłam zaliczkę 10% i ani samochodu ani pieniędzy.Panowie pracują w paru firmach-Focus holding-Warszawa,Power Group-Warszawa.Uwazajcie na tych Mega Oszustów!!!!!!!!!!!!
waldekigor1
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Biskupiec

24 Cze 2010, 19:56

Tez mnie zrobili w balona możęsz sie odezwać co i jak robisz w tej sprawie!!! [email widoczny po zalogowaniu]
Mailo
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Świebodzice

26 Cze 2010, 20:31

witam .czekam na kont.tel.od pana.pozdrawiam
waldekigor1
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Biskupiec

28 Cze 2010, 16:46

czy cos w tej sprawie jest robione?
hubert1
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: mazowieckie

29 Cze 2010, 06:14

Myśle ,ze znajdzie nas sie więcej-już jest nas pare osób.Panie Kolasa jest Pan naganiaczem ,zwykłym oszustem-ale myśle,że niedlugo potrwa Pana kariera.Pan Cwynar to krętacz, oszust,który nie ma nic do stracenia.Mailo odezwij się -wysłałem Ci nr.maila.
waldekigor1
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Biskupiec

22 Lip 2010, 09:29

witam!
potwierdzam sprawę i obawy osób,które kiedykolwiek miały kontakt z tymi osobami Cwynar i Kolasa.ja wpłaciłem im zaliczkę w sierpniu 2009 kiedy oni tylko zaczynali swój mega przekręt.
wszystkich oszukanych proszę o zgłaszanie się do KSP W-wa,wydział do walki z przestępczością gospodarczą.z moich informacji wynika,że Cwynar został zatrzymany,niestety Kolasa chyba jest z granicą i stamtąd prowadzi swoje "interesy"!!!
mevisto_4
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Białystok

23 Sie 2010, 21:17

mevisto_4 napisał(a):witam!
potwierdzam sprawę i obawy osób,które kiedykolwiek miały kontakt z tymi osobami Cwynar i Kolasa.ja wpłaciłem im zaliczkę w sierpniu 2009 kiedy oni tylko zaczynali swój mega przekręt.
wszystkich oszukanych proszę o zgłaszanie się do KSP W-wa,wydział do walki z przestępczością gospodarczą.z moich informacji wynika,że Cwynar został zatrzymany,niestety Kolasa chyba jest z granicą i stamtąd prowadzi swoje "interesy"!!!


BZDURY OPOWIADACIE LUDZI CI PRACUJA NIE SIEDZA SA POD TELEFONAMI A ZWLASZCZA PAN CWYNAR NAWET MA NOWE AUDI Q7 JESLI SIE NIE MYLE
marcinmax
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: internet

10 Sty 2012, 22:29

Witam niestety dołączyłem do grona oszukanych - nie miałem jednak możliwości sprawdzić jego firmy ponieważ Panowie oszuści poszli troszkę dalej i założyli fikcyjną firmę z materiałami budowlanymi na Słowacji.... długo by pisać na nazwisko CWYNAR dotarłem drogą informatyczną po zweryfikowaniu nazwy firmy która zarejestrowała domenę z wirtualnym sklepem.

Straciłem paredziesiąt tysięcy złotych- dziwi mnie fakt że tyle lat oszukują o polskie prawo ich nie sięga...

Jeśli ktoś zna skuteczne metody windykacji takich ludzi bądź jakieś inne możliwości odzyskania od nich pieniędzy proszę o kontakt: [email widoczny po zalogowaniu]

Ich złodziejska marka z materiałami budwlanmi w sieci nosi nazwę mbgroup.com.pl

Może uda się nam (poszkodowanym) jakoś zrzeszyć przeciwko tym ZŁODZIEJOM.
karbon
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2001

21 Cze 2012, 17:40

Ci oszuści działają jeszcze pod domeną: mbslovakia.pl oraz mbslovakia.com.pl oraz oczywiście mbgroup.com.pl. Wystawiając faktury Pro Forma używają danych prawdziwej i istniejącej firmy MB Group Sp. z o.o., która nie ma nic wspólnego z materiałami budowlanymi. Konta podawane na fakturach są kontami osób prywatnych tzw. "słupów". Oszuści specjalnie wybrali tą firmę, ponieważ nazwę można przetłumaczyć jako Materiały Budowlane. Nazwa tej firmy jest uniwersalna. Niech w końcu organy ścigania coś zrobią i złapią tych bandytów!!!!!
MM123
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 01 01 2001

21 Cze 2012, 17:56

Czy Cwynar i Kolasa to prawdziwe nazwiska tych oszustów?
MM123
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 01 01 2001

28 Cze 2012, 07:37

Powstała strona internetowa o oszustach:

http://mbgroupslovakia.blogspot.com/
MM123
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 01 01 2001

27 Wrz 2013, 04:56

ostatnio ALEKSANDER CWYNAR, który odsiaduje wyrok z 2010 roku 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności, został przeniesiony z obcych terenów, z zakładu karnego w Czerwonym Borze w rodzinne strony, do więzienia we Wrocławiu, gdzie mając znajomości i odpowiednie pieniądze, już kombinuje jak wyjść wcześniej. Używa argumentów schorowanego ojca i swojego bardzo kiepskiego stanu zdrowia. Twierdzi, że jest osobą niepełnosprawną w 80% co potwierdza zaświadczeniami lekarskimi[podpłaconymi]. Twierdzi również, że stan zdrowia zmusza go do korzystania ze stałej pomocy osób trzecich.

Z posiadanych informacji wiemy, że jest to nieprawdą. uprawia sporty walki, jeździ na obozy przetrwania, uprawia narciarstwo i jeździ rowerem.
Toczą się wobec niego kolejne postępowania jednak z braku świadków i małej ilości osób poszkodowanych, które sie nie zgłosiły, może być tak, że wszystko mu się upiecze.

Dlatego prosimy, by każda poszkodowana przez Aleksandra Cwynara osoba, czy to przy kupnie auta, domu, gruntów, czy materiałów budowlanych, zgłosiła się do Wrocławskiej prokuratury i złożyła doniesienie. Prosimy również by zgłaszały sie osoby, które mogą zaświadczyć, że stan zdrowia Aleksandra Cwynara nie jest taki jak twierdzi. Będzie to równiez dowodem dla ZUS, który od lat wypłaca mu rentę inwalidzką ze względu na bardzo zły stan zdrowia uniemożliwiający jakąkolwiek formę zarobkowania.

Wszystkie wyłudzone w przestępstwach od roku 2010 ukrywa na swoja obecna konkubinę, dlatego każdy kto może poświadczyć, że wpłacał pieniądze na konta podane przez Cwynara lub rozliczał się gotówkowo będzie miał ogromne znaczenie we właściwym osadzeniu go na długie lata. Tym bardziej, że nawet Urząd Skarbowy ma u siebie wyłącznie rozliczenia PIT z jedynego dochodu w postaci renty.

Każda osoba mogąca potwierdzić, że poruszał się luksusowymi samochodami, motorami będzie wiele wnosic do spraw.

Niech to OSZUSTOWI nie uchodzi na sucho. Oszukuje i okrada ludzi od ponad 10 lat.

można się również kontaktować z nami.
[email widoczny po zalogowaniu] />
bo skoro udało sie doprowadzić rok temu do osadzenia ALEKSANDRA CWYNARA, to można i teraz zapobiec wypuszczeniu go.
oszukanyAC
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 03 05 1996
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Ford
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

27 Wrz 2013, 04:59

Czy coś wiadomo co robią Ci oszusci? Cwynar i Kolasa?Z tego co wiem policja umarza postępowania wobec tych Oszustów.Czy ktoś odzyskał od nich kase?
waldekigor1
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Biskupiec