Uznanie jazdy samochodem służbowym a Oc

Uznanie jazdy samochodem służbowym a Oc

14 Paź 2016, 21:22

Witam serdecznie,

Mam pytanie miałem swój samochód ubezpieczony na siebie 40% zniżek, później przez ponad 5 lat jeździłem autem służbowym i zniżki przepadły. Teraz rozglądam się za własnym samochodem - podobno kiedyś była możliwość uznania zniżek na podstawie oświadczenia od pracodawcy potwierdzającego, że w latach np. 2011 - 2016 użytkowałem ciągle samochód służbowy o takim i takim VIN takim i takim NR Rejestracyjnym robiąc bezkolizyjnie ponad 140 tyś km. Pytałem w dwóch czy trzech firmach ubezpieczeniowych ale nie ma takiej opcji. Czy ktoś może wie czy jest jeszcze taka możliwość ew u jakiego ubezpieczyciela?

Dzięki za pomoc,
Pozdrawiam
krolik88
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 01 2005
Przebieg/rok: 32tys. km
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.7 CDTI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC
    Lexus ogłosił, że w roku przyszłym – zbudowany na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC bolid będzie brał udział w wyścigach Super GT. Nowy, hybrydowy samochód będzie rywalizował w klasie GT500 i zastąpi Lexusa SC430, ...

•  
    • Drift na VERVA Street Racing 2012
      Men's Day 2009
      Moto Piknik Tychy 2009
      Monster Truck, 3