Używane małe auto max 1.2 w NL

Używane małe auto max 1.2 w NL

11 Lut 2017, 13:43

Dzień dobry
Chcę kupić używane auto w Holandii na dojazdy do pracy 28 km w jedną stronę. Czasowo mieszkam w Holandii właścnie. Chodzi o to aby auto było oszczędne w utrzymaniu bo koszty utrzymania auta zależą od: (rodzaju paliwa-benzyna najtańsza, pojemności i wagi auta).
Szukam więc małego auta w benzynie do 1.2 litra ale żeby pojeździć trochę.
Cena 400-800 euro
Mam typ-Renault Clio 1.2
Z tego forum polecane były też choć trochę większe: Rover 25, Civic VI, Toyota Corolla E11, Citroen Xsara
Czy coś innego jeszcze byście polecili?
Może być jakiś model do 1.4 ewentualnie
Poza tym jeśli ktoś ma doświadczenie w kupowaniu na zachodzie to może da mi kilka rad jak i od kogo kupić w Holandii? Lepiej z komisu,firmy czy od prywatnego właściciela?
Za odpowiedzi będę wdzięczny
Tosa4
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 12 2010
Auto: NIe mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Nissan 350Z
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport