Używane małe auto max 1.2 w NL

Używane małe auto max 1.2 w NL

11 Lut 2017, 13:43

Dzień dobry
Chcę kupić używane auto w Holandii na dojazdy do pracy 28 km w jedną stronę. Czasowo mieszkam w Holandii właścnie. Chodzi o to aby auto było oszczędne w utrzymaniu bo koszty utrzymania auta zależą od: (rodzaju paliwa-benzyna najtańsza, pojemności i wagi auta).
Szukam więc małego auta w benzynie do 1.2 litra ale żeby pojeździć trochę.
Cena 400-800 euro
Mam typ-Renault Clio 1.2
Z tego forum polecane były też choć trochę większe: Rover 25, Civic VI, Toyota Corolla E11, Citroen Xsara
Czy coś innego jeszcze byście polecili?
Może być jakiś model do 1.4 ewentualnie
Poza tym jeśli ktoś ma doświadczenie w kupowaniu na zachodzie to może da mi kilka rad jak i od kogo kupić w Holandii? Lepiej z komisu,firmy czy od prywatnego właściciela?
Za odpowiedzi będę wdzięczny
Tosa4
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 12 2010
Auto: NIe mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...
    Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E30, lotnisko, drift, 6
      Motocykle storehouse
      Mitsubishi i-MiEV Evolution
      Master Truck