Używany Seat Leon 1P Cupra R 2011r 2.0 16v TSI

Re: Używany Seat Leon 1P Cupra R 2011r 2.0 16v TSI

07 Lis 2019, 15:06

Raziel11 napisał(a):jak to bedzie na zywo wygladalo z tymi 2 duzymi rurami w centrlnej czesci dyfuzora
Moim zdaniem patrząc na zdjęcie wygląda to bardzo fajnie. Koszt instalacji jest jednak spory i ciekawe jak zmieni się dźwięk.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

Re: Używany Seat Leon 1P Cupra R 2011r 2.0 16v TSI

07 Lis 2019, 22:04

Słyszalem Rocco z tym samym silnikiem CDLA i tym wydechem, gosc twierdzi ze seria bez programu, roznica jak dla mnie bardzo duza, wydech 3800, blenda dyfuzora ok 1000 i pewnie ze 200-300 za montaz wszystkiego, no kasa spora jak za dzwiek i moze z 10 koni bez programu ale powiedzmy ze kasa to nie problem, bardziej zastanawia mnie jak to realnie na zywo bedzie wygladalo, czy nie wyjdzie z tego jakas karykatura ;p
Raziel11
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Wałbrzych
Prawo jazdy: 21 03 2016
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Leon 1P / Cupra R
Silnik: 1.6 MPI / 2.0 TSI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Volkswagen i Porsche łączą siły Volkswagen i Porsche łączą siły
    Przyspieszony proces integracji umożliwi połączenie działalności związanej z produkcją samochodów już z dniem 1 sierpnia 2012 - Volkswagen Group w pełni przejmuje kontrolę nad działalnością Porsche uzyskując pozostałe ...

•