Volkswagen t5 - wymiana żarówki

volkswagen t5 - wymiana żarówki

19 Lis 2011, 17:32

Witam. W jaki sposób w volkswagenie t5 mogę wymienić żarówkę światła pozycyjnego przedniego? Szukałem w instrukcji ale znaleziony opis nie wiele pomógł...
kidler
Nowicjusz

Miejscowość: radom

Re: volkswagen t5 - wymiana żarówki

09 Kwi 2015, 10:20

Żeby wymienić żarówkę pozycji musisz mocno ścisnąć ją palcami i wyciągnąć. Bez problemu wychodzi. Nie trzeba ściągać lamp, klosza czy innych rzeczy. (wiem że to stary temat ale nie było żadnej odpowiedzi.)
lalu93
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 02 1992
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Volkswagen Transporter t5
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy japoński samochód z obręczami z lekkich stopów – 1967 rok Pierwszy japoński samochód z obręczami z lekkich stopów – 1967 rok
    Popularne alufelgi znano już w latach 20. XX wieku. Bezdyskusyjnie palmę pierwszeństwa dzierży tu Bugatti Type 35 z 1924 roku. Później stosowali je sporadycznie jako opcję różni producenci, np. Cadillac w modelu ...
    Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...

•