Volkswagen Transporter - czy można jeździć na kat.B?

Volkswagen Transporter - czy można jeździć na kat.B?

25 Sty 2015, 14:57

Dzień dobry wszystkim.
Bardzo chciałbym mieć Transportera, nie ważne jakiego, raczej jeden z tych starszych.
Jednak mam prawo jazdy kat. B i stąd moje pytanie - czy są wersje transportera, którymi można jeździć na kategorii B?

Pozdrawiam! :D
aeroflyluby
Obserwowany

Auto: Fiat Punto

Re: Volkswagen Transporter - czy można jeździć na kat.B?

25 Sty 2015, 16:18

aeroflyluby napisał(a): czy są wersje transportera, którymi można jeździć na kategorii B?
Z tego co wiem to VW Transporter ma DMC do 3.500kg max./w wiekszości przewaznie mniejsze/a więc nie ma zadnych przeszkod zeby jezdzić tym sam.z kategoria prawka B...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Volkswagen Transporter - czy można jeździć na kat.B?

25 Sty 2015, 16:27

Dziekuję za odpowiedź :)
aeroflyluby
Obserwowany

Auto: Fiat Punto
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Wymiana filtra powietrza w tym modelu jest prosta i każdy sobie z nią poradzi bez problemu . Wystarczy ...
    Jak dbać o akumulator? - kilka porad Jak dbać o akumulator? - kilka porad
    Akumulatory w naszych autach najczęściej "padają" zimą. Przyczyn nie zawsze jednak trzeba szukać w niskiej temperaturze zimowych miesięcy. Czasami problemy zaczynają się dużo wcześniej. Akumulator jest zbiornikiem prądu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Patrol w błocie i lekkie problemy z wyjazdem
      Zagłoga SEAT-a 2-ga w swojej klasie i 3-cia w klasyfikacji generalnej na Mecie
      Honda Civic, Car Audio, 3
      Chicago Auto Show 2008