Volvo S60 vs Audi A6 diesle co wybrać ?

Re: Volvo S60 vs Audi A6 [ diesle ] co wybrać ?

06 Gru 2010, 14:04

Samochodu szukam w promieniu max 200km, dalej nie zamierzam jechac, mam czas więc nie spieszę się z kupnem, na razie mam czym jeździć, a jestem z wielkopolski. Mało w okolicy jest Volvo S60.
Dziś zadzwonie do Karlika serwisu Volvo w celu weryfikacji przebiegu tych dwóch S60'tek z tego komisu, szczerze to ta czarna jest ładna, żeby tak w rzeczywistości byla wychuchana i w pełni sprawna, bez niespodzianek, tak zebym czasami nie kupił skarbonki...
marcinsparco
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Volvo S60 vs Audi A6 [ diesle ] co wybrać ?

30 Gru 2010, 23:12

Nie wiedza o tym wszyscy ale Volvo ma w swojej ofercie opcję Selekt , czyli dokładne sprawdzenie i usprawnienie auta zakupowanego z rynku wtórnego. Najbezpieczniejsza opcja przy zakupie takiego S60.
Przedstawiciel Volvo na Forum
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo
coronil
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR
    Toyota zademonstrowała produkcyjną wersję hybrydowego crossovera C-HR na targach w Genewie w marcu tego roku. Świat poznał wygląd auta z zewnątrz i pierwsze szczegóły specyfikacji, jednak producent nie pokazał jeszcze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005