VW Golf Variant – Das Auto. Das Kombiauto

VW Golf Variant – Das Auto. Das Kombiauto

11 Cze 2015, 14:47

Zapewne narazimy się miłośnikom hatchbacka, uważającym ten model za optymalną wersję modelu kompaktowego, ale naszym zdaniem to właśnie współczesne kombi ma najwięcej zalet. Po pierwsze, wyposażenie i wnętrze dla pasażerów przednich i tylnych siedzeń jest identyczne ja w hatchbacku (w kombi jest nawet więcej miejsca nad głową z tyłu). Po drugie, ma prawie identyczne parametry jezdne, a minimalnie większe spalanie i nieznacznie gorsze osiągi, można skorygować umiejętną jazdą. Po trzecie zaś, ma nieporównywana użyteczność, zarówno pod względem wielkości bagażnika, jak i możliwości ułożenia bagaży. Biorąc zaś pod uwagę, że różnica ceny nie jest ogromna, polecamy kombi.

Image

Marka: Volkswagen
Model: Golf
Nadwozie: Kombi
Generacja: VI
Wersja wyposażenia: Highline
Silnik: 1.6 TDI
Moc: 105 KM
Przyspieszenie 0-100 km: 11,3 sek
Średnie spalanie: 4,5 l./ 100 km

Czytaj więcej tutaj: http://furora.tv/artykul/1256-golf--variant-test
Furora
Autoexpert
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 10 06 2012
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Co tydzień inne

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika
    Po trzech dniach wsiadam przekręcam kluczyk i rozrusznik z trudem zrobił może jeden obrót. Było to dla mnie dziwne dlatego że akumulator wcześniej nie sprawiał problemów i nie dawał oznak rozładowanego. Zajrzałem ...
    Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...

•  
    • Volvo XC70
      Tylna paka, Żuk, Tuning
      Fiat 500 Abarth
      Fiat Freemont Cross