VW pasat, audi a4 , a może Toyota Avensis

VW pasat, audi a4 , a może Toyota Avensis

07 Paź 2008, 23:02

witam serdecznie mam wielka prozbe. Otoz mam zamiar kupic pierwsze auto i zastanawiam sie nad audi a4 rok 2003, toyota awensis rok 2004 i pasatem b6 z 2005 roku lub pasatem b5 2003 rok. jesli ktos mial stycznosc z tymi autam , prosilbym o opinie, wady zalety,a takze wyglad wizualny. pomocy!!!:) Z gory dziekuje
aronspartan
Nowicjusz

Miejscowość: przysucha

Re: VW pasat, audi a4 , a może Toyota Avensis

09 Paź 2008, 14:51

Witam Cię. Jeśli chodzi o te trzy samochody to zdecyduj sie na pasata. Jeżdziłem takim vw. Samochód obszerny wygodny całkiem oszczędny nieżle wyposażony, tanszy niż audi:) Ja jezdziłem z silnikiem 1.8T. i polecam ten silnik. Nie opłaca się wstawiać instalacji gazowej. Pozdrawiam.
dzag
dzagier
Nowicjusz

Re: VW pasat, audi a4 , a może Toyota Avensis

10 Paź 2008, 06:44

Jak dla mnie nasz rynek jest już przesycony Passatami. Zdecydował bym się na audi lub na toyotę, obie marki nie zawodne, a stylistycznie bardzo ladne
arti123
Początkujący

Miejscowość: Lca
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy znacie markę części zamiennych Motrio? Ma już 20 lat Czy znacie markę części zamiennych Motrio? Ma już 20 lat
    Motrio to francuska marka części zamiennych dystrybuowanych przez Renault i przeznaczonych dla samochodów ponad 3 letnich różnych marek. Utworzona w 1998 roku marka dostarcza gamę części zamiennych na poziomie ...
    Patrz na drogę podczas jazdy Patrz na drogę podczas jazdy
    Polskie prawo zabrania kierowcom korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy, jeśli urządzenie jest trzymane w ręce. Wiele osób ignoruje jednak ten przepis. Obecnie już nie tylko dzwonią i piszą ...

•