VW Passat B4 tuning

VW Passat B4 tuning

08 Gru 2008, 14:58

Witam, mam Passata B4 w wersji KOMBI (czyli długi:D) i chciałbym do niego nowe lampy do przodu i do na tył samochodu. Szukałem na allegro ale na przód znalazłem tylko jedne, a na tył ani jednej :/ Może znacie jakieś strony z tuningiem samochodów, właśnie tego samochodu.
Image
Image
laszko14
Nowicjusz

Re: VW Passat B4 tuning

20 Gru 2008, 18:39

Rzeczywiście do kombii jest bardzo mało lamp na tył. A jakiś sklep z częściami tuningowymi w Twojej okolicy ?
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...
    Samochodem elektrycznym 800KM na jednym ładowaniu Samochodem elektrycznym 800KM na jednym ładowaniu
    Jeśli uważasz, że pokonanie samochodem elektrycznym trasy z Paryża na południe Francji na jednym ładowaniu jest niemożliwe, to będziesz musiał zmienić zdanie. Dzięki współpracy pomiędzy Nissanem a francuskimi kolejami ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Corsa C, bok prawy
      Fiat pickup, drift
      Strefa Ciszy, zabudowa Car Audio, 2
      MINI Cooper S Paceman, wnętrze, przód