VW polo 9N - Tryb Awaryjny

VW polo 9N - Tryb Awaryjny

07 Wrz 2015, 12:49

Witam. Mam VW polo 1,4 TDI 9N i od pewnego czasu włącza się tryb awaryjny i traci moc. Po podłączeniu skanera diagnostycznego pokazuje mi dwa błędy, 1- to (17964 , P1556 Sterowanie ciśnieniem ładowania, granica regulacyjna nie osiągnięta) i 2- to (17664, P1256 Czujnik dla temperatury cieczy chłodzącej-G62. Otwarty obwód zwarcia do plusa). Byłem u mechanika, który stwierdził, że prawdopodobnie jest to zawór magnetyczny (tzw czarna puszka z wężykami). Kupiłem na allegro ten zawór i temat się powtarza. Proszę pomóżcie. Pozdrawiam
akszom1
akszom1
Nowicjusz

Miejscowość: zachodniopomorskie

Re: VW polo 9N - Tryb Awaryjny

08 Wrz 2015, 09:16

Do sprawdzenia zawór N75, dolot - czy nie jest nieszczelny, przepływka. Warto też zerknąc na siłownik otwierający zawór upustowy przy turbinie, czy się nie zacina i nie jest otwarty, ewentualnie czy sam zawór jest sprawny.
Mógłbyś się też pokusić o logi dynamiczne z grup: 003, 008, 010 i 011.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: VW polo 9N - Tryb Awaryjny

08 Wrz 2015, 18:15

Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam
akszom1
akszom1
Nowicjusz

Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Limuzyny - przegląd polskiego rynku Limuzyny - przegląd polskiego rynku
    Nawiązując do wydarzenia które dzisiaj się rozpoczyna to limuzyna Donalda Trumpa jest już w Warszawie i budzi na pewno nie małe emocje nie tylko miłośników motoryzacji. Ten opancerzony samochód wyposażony ...
    Transport ładunków sypkich Transport ładunków sypkich
    Do przewozu sypkich i suchych produktów luzem niezbędny jest odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowana kadra. Ważne jest także wieloletnie doświadczenie pozwalające odpowiednio transport przygotować oraz przewidzieć prawdopodobne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light