W komisie RENAULT sprzedali mi bubla !!!

W komisie RENAULT sprzedali mi bubla !!!

21 Maj 2010, 19:56

Witam!!!

Na drugi dzień po zakupie zgłosiłem intensywne kopcenie z rury wydechowej. W odpowiedzi usłyszałem, iż była wymieniana turbina i pewnie dostało się do baku odrobine oleju :???:
Poradzono mi , żebym zatankował porządne paliwo i wyjeździł (że niby przejdzie).

Okazało się, że szlag trafił silnik i pierścienie olejowe , jednym zdaniem SPRZEDALI MI BUBLA!!! Zarządali za naprawe wstępnie 4.000 zł , jestem w szoku :cry:

NIe pojeździłem nim nawet trzy dni, teraz stoi u nich w naprawie już 5 tydzień. Czy mam szanse na zwrot kasy :?: do kogo się zwrócić :?: Co radzicie :?:
Proszę o odpowiedź
dambrzez
Nowicjusz

Miejscowość: Śląskie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe VW Transportery T6 dla Policji Nowe VW Transportery T6 dla Policji
    Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Opel Vectra OPC
      Dziewczyna i różowy Old Car
      Land Rover Defender, model RC, offroad
      BIG 0006628952