Warmińsko-Mauzrskie

27 Sie 2008, 11:50

W czasie moich podróży na DK16 między Ełkiem a Orzyszem(w lesie jest taka fajna asfaltówka i po lewej stronie jadąc do Augustowa,jest poligon wojskowy) wyprzedziło mnie srebrne Renault Megane NWE E085 z dwoma niebieskimi,a za dwa kilometry,przed Orzyszem już trzymali jakiegoś nieszczęśnika.
Natomiast w Kętrzynie na parkingu widziałem ciemno niebieskiego VW Passata z numerkami NO20600,w którym nikogo nie było,ale napewno miał wideorejestrator,bo na przedniej i tylnej szybie były kamerki.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

19 Paź 2008, 20:29

Renualt Megane czarne jest ich kilka, rejestracje zaczynają się na NBR.
Dr.Acula
Nowicjusz
 
Posty: 8

26 Lut 2009, 22:30

Co do tego renault magane chciał bym dodać iz jest to wersja sport.
W Szczytnie i okolicach jeździ niebieski suzuki ignis dokładnie takie http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _Ignis.jpg nie wiem jaki numer rejestracyjny ale na dachu ma chyba ze 3 anteny :D:D:D oraz nowość od kilku tygodni na ulicach żółty dostawczy opel movano
mijasso
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3

06 Lis 2009, 18:28

potwierdzam. W Warmińsko-Mazurskim żądzą Renault Megane Sport (jest ich tam kilka wozów)-wiem bo znajomy już kilka razy się na nich natknął a często tam jeździ :)
lello1
Początkujący
 
Posty: 146
Miejscowość: kraj

28 Lis 2009, 09:10

W powiecie Ełckim NWE 065.
keszukesz
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Kłe

29 Lip 2014, 11:07

Wokolicy Iławy grasuje czarne megane na blachach NO
Marcus124
Nowicjusz
 
Posty: 17
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...