Warta: odjedź z miejsca zdarzenia a odmówią ci pomocy

Warta: odjedź z miejsca zdarzenia a odmówią ci pomocy

12 Paź 2009, 00:08

Dziś rano wyleciałem z drogi i wpadłem samochodem (Fiat Seicento SX) do rzeki. Nic się nikomu nie stało, auto wyciągnęliśmy traktorem. Stan wozu dobry, z zewnątrz widać tylko pęknięty przedni zderzak. Niestety po przejechaniu ok. 1-1.5 km okazało się, że w wypadku poszła chłodnica. Mam ubezpiecznie OC w Warcie, które obejmuje także jakiś "assistance". Zadzwoniłem do nich, bo to było daleko od domu i chciałem lawetę (tego samochodu nie ma za co holować), ale pani powiedziała mi że nie mogą mi udzielić bezpłatnej pomocy ponieważ odjechałem z miejsca zdarzenia.

Co mogę z nimi zrobić? Mam wrażenie że robią mnie w konia i próbują przywłaszczyć sobie moje pieniądze.
stf_polska
Nowicjusz

Miejscowość: mazowieckie

Re: Warta: odjedź z miejsca zdarzenia a odmówią ci pomocy

12 Paź 2009, 09:37

musisz sprawdzić ogólne warunki ubezpieczenia tego assistance - tam wiele wyczytasz szczególnie kiedy mogą a kiedy nie udzielą Ci pomocy.

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne
    Lusterko fotochromatyczne sterowane elektronicznie nazywamy też elektrochromatycznym. Takie lusterko przyciemnia się dzięki czujnikowi który sprawdza natężenie światła docierającego do powierzchni odbicia lusterka. ...
    Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) uruchomiła produkcję swojego pionierskiego elektrycznego modelu hybrydowego typu plug-in (PHEV) na potrzeby europejskiego odbiorcy. Dwukrotne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009