WASZE DOŚWIADCZENIA

29 Paź 2008, 10:34

Czy już aplikowałeś o dotację?

Otrzymałeś wsparcie? A może twój wniosek odpadł?


Podziel się doświadczeniami, wymień uwagi - to właśnie forum jest najlepszym do tego miejscem. Tu często uzyskasz odpowiedź, której nie dostaniesz nawet w urzędzie.

Gwarantowane mocne przeżycia! Nasze doświadczenie pokazało, że nie ma przypadku szablonowego, bezproblemowego. Każda aplikacja to niesamowite wyzwanie i ogrom pracy.

Czekamy na wasze uwagi, doświadczenia.
ADM
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Warszawa

12 Maj 2010, 14:54

Witam, otrzymałem dotacje z UP na rozpoczęcie działalności. Nie było bardzo trudno, ale kosztowało mnie to wiele nerwów i czasu :wink: . Kwoty nie są zby duże i wystarczają tylko na wyposażenie biura i wstępne zakupy - niemniej jednak jest to duża pomoc przy starcie.
Ostatnio edytowany przez Autoamigo, 13 Maj 2010, 22:43, edytowano w sumie 1 raz
Autoamigo
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Warszawa/Ząbki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Niebezpieczne jesienne weekendy
    Wciąż zbyt wielu polskich kierowców ignoruje ryzyko związane z prowadzeniem samochodu po spożyciu alkoholu, takie jak większa brawura, gorsza umiejętność oceny sytuacji na drodze czy spowolnienie reakcji za kierownicą. ...
    Uważaj na Pieszych na wielopasmowych jezdniach
    Do najbardziej niebezpiecznych miejsc dla pieszych należą przejścia przez wielopasmowe jezdnie bez sygnalizacji świetlnej. Do potrąceń najczęściej dochodzi, gdy pieszy wchodzi na oznaczone przejście, widząc zatrzymujący się ...

  •