Własny warsztat samochodowy

własny warsztat samochodowy

09 Sie 2010, 14:48

Witam. Chodzę do 3 gimnazjum i po skończeniu szkoły wybieram się na zawód mechanika samochodowego i w przyszłości zamierzam otworzyć własny warsztat samochodowy i mam pewien problem związany z tym czy wykształcenie zawodowe wystarczy by otworzyć warsztat
czy jednam musi być średnie. Proszę o poradę w tej sprawie.
sura95

Re: Własny warsztat samochodowy

09 Sie 2010, 16:24

żeby otworzyć działalnośc i warsztat nie potrzebujesz w zasadzie żadnego wykształcenia :mrgreen:
wystarczy popatrzyć na przekrój mechaników, większość z nich nie ma wykształcenia mechanicznego, ze znajomych na przykład: mgr filozofii, kilku po rachunkowości rolnej ;) jeden socjolog :mrgreen: to tak z ciekawszych wykształceń
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Re: Własny warsztat samochodowy

09 Sie 2010, 18:27

Wielkie dzięki za odpowiedź teraz już wszystko wiem.
sura95

Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego? Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego?
    Podstawą korzystania z każdego samochodu jest zapewnienie mu należytej ochrony. Tyczy się to nie tylko wnętrza wozu, lecz także karoserii. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia naszego garażu powinny być zatem ...
    Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd
    Ratowanie zdrowia, życia, mienia ludzkiego oraz zachowanie bezpieczeństwa to najczęstsze powody, dla których na ulicy pojawia się pojazd uprzywilejowany. Każdy kierowca ma obowiązek usunąć się z jego drogi, aby ułatwić ...

•