Weryfikacja informacji pozyskanych z nr VIN

Weryfikacja informacji pozyskanych z nr VIN

10 Sie 2017, 16:33

Kupiłem auto, a przed tym sprawdziłem numer VIN w poszukiwaniu informacji o historii pojazdu. Niestety sprawdziłem numer w 3 serwisach, gdzie żaden nie znalazł śladu dot. szkód czy kolizji.

Znajomy poinformował mnie wczoraj o autobazie, gdzie postanowiłem sprawdzić VIN. Wyszukało 2 zdarzenia w sekcji historii pojazdu, dlatego od razu postanowiłem wykupić raport.

Rezultat:
2010 - szkoda o wartości 7000 - 10000 PLN.
2013 - szkoda o wartości powyżej 50000 PLN.

Czy to już powód do płaczu czy nie powinienem tego raportu traktować jako pewne źródło? W jaki sposób zweryfikować te informacje? :cry:
Johnay
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 07 1994
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: brak

Re: Weryfikacja informacji pozyskanych z nr VIN

29 Wrz 2017, 12:58

Nie podałeś jaki to samochód ale szkoda na 50tyś. zł sugeruje nam że buło coś grubo robione z tym autem jaki by on nie był.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

•