Wielki problem z rejestracja

05 Maj 2008, 21:59

Sprawa jest taka ze zlecililem komus rejestracje samochodu czyli ja nie biegam po urzedach itp tylko ten ktoś.Wszystko mi opłaca itp ja tylko odibieram tablice.Dzwoni ta owa osoba do mnie i mi mówi ze chyba tego sie nie bedzie dało zarejestrować poniewaz było sprowadzone z Niemiec i ma anmeldung czyli jest wyrejestrowane.Czy ma racje.Co powinienem zrobić.Czesto sprowadza sie samochody bez tablic i sie je rejestruje.Pomocy Dodam ze posiuadam Duzy BRIEF i FAHRZEUGESCHEIN ALE JEST PRZEKROŚLONE
Rafges
rafges
Nowicjusz
 
Posty: 2

05 Maj 2008, 23:25

to normalne ze sprowadzasz z zagranicy bez tablic sam tak sprowadziłem swoje volvo s40 normalnie idziesz do urzedu celnego zanosisz papiery tam czekasz bodajrze tydzien na ich odbiór a miedzy czase mozesz sobie przetumaczyc papiery i zrobic przeglad wiec nie powinienes miec rzdnego problemu samochód musi byc wyrejestrowany w niemczech wiec ten kolega cos cie wyrobił pozdrawiam
wampir1717
Aktywny
 
Posty: 440
Miejscowość: NY

06 Maj 2008, 08:26

wampir1717 napisał(a):to normalne ze sprowadzasz z zagranicy bez tablic sam tak sprowadziłem swoje volvo s40 normalnie idziesz do urzedu celnego zanosisz papiery tam czekasz bodajrze tydzien na ich odbiór a miedzy czase mozesz sobie przetumaczyc papiery i zrobic przeglad wiec nie powinienes miec rzdnego problemu samochód musi byc wyrejestrowany w niemczech wiec ten kolega cos cie wyrobił pozdrawiam

Tylko ze nabriefie pisze ze samochod wycofany z eksploatacji a to mnie przeraża
Rafges
rafges
Nowicjusz
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jazda na zderzaku - przejaw agresji i braku wyobraźni
    W projekcie nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym znalazł się zakaz "jazdy na zderzaku" na autostradach i drogach ekspresowych. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault tłumaczą, jakie niebezpieczeństwa wiążą się z agresywnymi ...