Winda Cargolift - opinie

Winda Cargolift - opinie

30 Mar 2013, 17:32

Witajcie, potrzebuję wind do przewożenia ciężkich produktów. Prowadzę firmę transportową i w związku z jej rozwojem chcemy kupić kilka tego typu wind. Słyszałem o Bar Cargolift, ale chciałbym zapytać was o wasze zdanie w tej kwestii. Czy są jakieś polskie firmy, które mają te windy w swojej ofercie? Nie chciałbym kupować w ciemno. Pozdrawiam, przedsiębiorca z północnej Polski.
abdomini
Obserwowany

Auto: BMW

Re: Winda Cargolift - opinie

04 Kwi 2013, 10:31

Sam miałem okazję korzystać z wind Cargolift i muszę przyznać, że jest to naprawdę niezawodny sprzęt. Korzystałem z windy znajomego przedsiębiorcy, który takie windy kupił i przetestował w toruńskiej firmie Zamew. Obsługa fachowa, ceny niskie - polecam.
youtuber
Obserwowany

Auto: Opel

17 Paź 2013, 00:04

Montuję te windy swoim klientom i muszę przyznać, że nie ma problemów z jakością, sieć serwisowa jest także dobrze rozwinięta- polecam.
BANNERT
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-1993
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: JEEP
Silnik: 2,9 TDI 170 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

08 Gru 2015, 06:37

A do załadunku z czego korzystacie? Przydają się jakieś wózki czy podnośniki jak [reklama] chodzi o to, żeby było szybko i bezpiecznie prawda?
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 09 Gru 2015, 11:09, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
tatiankaa
Nowicjusz

Auto: Audi A4 B7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

TOP 5 - trendy w projektowaniu współczesnych miast TOP 5 - trendy w projektowaniu współczesnych miast
    Współczesne miasta podlegają nieustannym zmianom, a projektanci miejskiej infrastruktury muszą za nimi nadążać. Mieszkańcy oczekują tworzenia przyjaznych miejsc sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu, a równie ...
    15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...

•