Witam Potrzebuję pomocy w zakupię auta do 14000zł

Witam Potrzebuję pomocy w zakupię auta do 14000zł

28 Kwi 2016, 15:24

Witam jestem nowy na forum :) Chciałem się was zapytać jakie auto na pierwszy samochód
Najbardziej podobają mi się coupe i sedan
myślałem o modelach
e46 fajnie jak by był mpakiet :)
hyundai coupe
audi a4 b6
honda civic 7 coupe
mazda 6
autem będę robił około 60 km dziennie :) raczej bedzie to trasa trochę miasto czasem długie wyjazdy polska - niemcy
chciałbym żeby auto było jak najmniej awaryjne i spalanie było w miarę przyzwoite :) i oczywiście dynamiczne
I jeszcze co myślicie o autach z komisu ? czy są dobre czy raczej omijać szerokim łukiem ?
Liczę na najlepsze :) :)
maciejch505
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 01 1997
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Złote Gwiazdy Magazynu Złote Gwiazdy Magazynu "Wheels" dla Mitsubishi ASX i Pajero
    Crossover Mitsubishi ASX i SUV Mitsubishi Pajero otrzymały najwyższe wyróżnienia – Złote Gwiazdy - w plebiscycie corocznie organizowanym przez prestiżowy australijski magazyn "Wheels". Otrzymując najwyższe noty ...
    Z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan w Wolfsburgu Z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan w Wolfsburgu
    W ubiegłym tygodniu z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan wyprodukowany w zakładach w Wolfsburgu. Był to biały Tiguan z pakietem R-Line i silnikiem 1.4 TSI o mocy 118 kW (160 KM). Tiguan jest najpopularniejszym SUVem ...

•  
    • Lexus GS 450h - bok
      Master Truck
      Volkswagen Passat B5 Kombi, zabudowa bagażnika Car Audio, Tuning German Style
      Mercedes-Benz - W126 560 SEC V8, dziewczyna