Wlewy płynów

Wlewy płynów

27 Paź 2016, 08:25

Cześć wszystkim.
Wiem ,ze moje pytanie moze wydawac sie głupie ale jestem poczatkujacym kierowca.

A mianowicie.
Moze mi ktos wytlumaczyc po zdjeciu ktory wlew jest do czego.
Glownie chodzi mi o plyn chlodniczy, spryskiwacze i hamulcowy
Z gory dziekuje za pomoc
Image
Jagoda92
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 01 2015
Auto: Fiat bravo
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna

Re: Wlewy płynów

27 Paź 2016, 12:08

Po prawej przy akumulatorze płyn chłodzący silnik ( z czarnym korkiem ). Obok niego ( z niebieskim korkiem płyn do spryskiwaczy )Na podszybiu z prawej płyn hamulcowy ( z na korku jest wtyczka i wychodzą z niej kabelki ), a z lewej płyn do wspomagania kierownicy. Natomiast z przodu ku lewej z czerwoną rączką bagnet od poziomu oleju silnikowego. A powyżej, ten czarny korek przy napisaie FIAT 12V to wlew oleju silnikowego.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Produkcja Opla Cascady w Gliwicach od 2013 roku Produkcja Opla Cascady w Gliwicach od 2013 roku
    To był wielki dzień dla gliwickiej fabryki Opla. Kiedy pierwszy egzemplarz modelu Cascada, eleganckiego, średniej wielkości kabrioletu Opla, zjechał z taśmy montażowej. Numerem jeden był Opel Cascada w kolorze białym "Seashell", ...

•