Wyciek oleju Peugeot 308 2008r 1.6

Wyciek oleju Peugeot 308 2008r 1.6

17 Lis 2019, 22:48

Witam. Mam problem z wyciekaiem oleju z pod maski silnika. Oddałem do mechanika mówił mi że to tylko uszczelka ale wyciek dalej. Co robić?
Dawid919191
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
  • Re: Wyciek oleju Peugeot 308 2008r 1.6

18 Lis 2019, 13:16

Rozumiem, że uszczelkę wymienił? Wycierałeś dokładnie wszystko zaolejone po wymianie tej uszczelki?
    Być może plastik widoczny na zdjęciu jest pęknięty, czasem ciężko to zobaczyć, a olej już będzie się przedostawał na zewnątrz.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 38
    Auto: Nie mam

Re: Wyciek oleju Peugeot 308 2008r 1.6

18 Lis 2019, 13:32

Tak, mówił że wymienił i plastik i uszczeleke. Może czegoś nie wymienił a powiedział że wymienił.
    Kolejna wymiana plastiku z uszczelka powinna pomoc? Wiadomo u innego mechanika..
    Dawid919191
    Nowicjusz

Zdjęcia: 0

Re: Wyciek oleju Peugeot 308 2008r 1.6

18 Lis 2019, 13:49

Dawid919191 napisał(a):Tak, mówił że wymienił i plastik i uszczeleke.
    Hm… skoro tak to powinno być ok.
    Patrzę jeszcze że może z pod bagnetu wyrzuca olej i tam leci po czym powoli powstaje coraz większa plama. Sprawdź jeszcze ten bagnet, czy czasem przy nim nie jest mokro bo na zdjęciu nie widać, a jest to prawdopodobne.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 38
    Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Le Mans - to coś więcej niż wyścig! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Le Mans - to coś więcej niż wyścig!
    Już wkrótce na ekranach polskich kin zobaczymy film Le Mans ‘66, opowiadający o rywalizacji Forda i Ferrari w jednym z najtrudniejszych i najsłynniejszych wyścigów na świecie. Ale to nie pierwsza produkcja ...
    Ile można zapakować do samochodu? Ile można zapakować do samochodu?
    Każdy samochód opisany jest dziesiątkami parametrów. Dotyczą pojemności silnika, ilości miejsc siedzących czy masy własnej. Wśród parametrów jest jeszcze jeden, często przez użytkowników ...

•  
    • Warto przeczytać