Wyciek oleju Peugeot 308 2008r 1.6

17 Lis 2019, 21:48

Witam. Mam problem z wyciekaiem oleju z pod maski silnika. Oddałem do mechanika mówił mi że to tylko uszczelka ale wyciek dalej. Co robić?
Dawid919191
Nowicjusz
 
Posty: 4
Zdjęcia: 0
  • 18 Lis 2019, 12:16

    Rozumiem, że uszczelkę wymienił? Wycierałeś dokładnie wszystko zaolejone po wymianie tej uszczelki?
    Być może plastik widoczny na zdjęciu jest pęknięty, czasem ciężko to zobaczyć, a olej już będzie się przedostawał na zewnątrz.
    Cichy77
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 5225
    Zdjęcia: 62
    Auto: Mam, często zmieniam!

    18 Lis 2019, 12:32

    Tak, mówił że wymienił i plastik i uszczeleke. Może czegoś nie wymienił a powiedział że wymienił.
    Kolejna wymiana plastiku z uszczelka powinna pomoc? Wiadomo u innego mechanika..
    Dawid919191
    Nowicjusz
     
    Posty: 4
    Zdjęcia: 0

    18 Lis 2019, 12:49

    Dawid919191 napisał(a):Tak, mówił że wymienił i plastik i uszczeleke.
    Hm… skoro tak to powinno być ok.
    Patrzę jeszcze że może z pod bagnetu wyrzuca olej i tam leci po czym powoli powstaje coraz większa plama. Sprawdź jeszcze ten bagnet, czy czasem przy nim nie jest mokro bo na zdjęciu nie widać, a jest to prawdopodobne.
    Cichy77
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 5225
    Zdjęcia: 62
    Auto: Mam, często zmieniam!
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Skoda Vision RS - innowacyjne wnętrze
      Usportowione i wykonane z produktów najwyższej jakości – takie jest wnętrze Skody VISION RS. Kompaktowy, oddający dynamicznego ducha model RS można już teraz obejrzeć na udostępnionych przez markę szkicach i ...
      Lexus LS - ponad 2500 bieżących udoskonaleń
      Od premiery w roku 2006, dotychczasowa generacja LS przeszła ponad 2500 bieżących udoskonaleń, zaś najnowszy LS dodaje do tego kolejne 3000 zmian, a wśród nowych elementów oraz innowacji technicznych znalazły ...