Wymiana sprzęgła Alfa 146

Wymiana sprzęgła Alfa 146

28 Gru 2010, 17:08

Witam!

Sprzeglo w swojej alfie jest na wykonczeniu. musze je wymienic. nie wiem tylko jakiej firmy kupic. chodzi o to zeby nie przeplacic a i zeby nie bylo jakims chinskim pomiotem. pomozcie!!!
Goldiasz
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

Re: Wymiana sprzęgła Alfa 146

29 Gru 2010, 09:12

SACHS lub Valeo i masz spokój, z tańszych masz LUK'a i cała masę włoskich zamienników ale ja zawsze zakładam sachs lub valeo.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

29 Gru 2010, 15:23

Dzieki za rade. znalazlem na jednym sklepie sprzeglo SACHSA albo VALEO. Rzuc pokiem moze. Duza roznica w cenie pomiedzy tymi dwoma firmami sprzęgło alfa . VALEO chyba bedzie oki, jak uwazacie?
Goldiasz
Nowicjusz

30 Gru 2010, 00:47

Załóż valeo to producent który dostarcza do fabryk na pierwszy montaż. Arwit nie wiem co to za firma nie miałem styczności może bardzo solidna a może właśnie robią tani chłam. Jak założysz bubla to obyś wkrótce skrzyni znów nie ściągał.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

02 Sty 2011, 12:37

Luk też dostarcza swoje części do fabryki na pierwszy montaż.
Maki
Początkujący

Miejscowość: z daleka

10 Sty 2011, 11:47

dzwonilem do tego sklepu i powiedzieli,ze te sprzegla arwit to europejskie zamienniki. nie sa to te chinskie szajsy co sprzedaja niektorzy, zagwarantowali, ze nie bedzie problemu. wzialem tego arwita ostatecznie. dam znac jak juz dostane i zaczne na nim jezdzic.
Goldiasz
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Kia Sorento po zmianach Kia Sorento po zmianach
    Odświeżona linia i zmodernizowana konstrukcja skorupy nadwozia, nowy silnik benzynowy 2.4 GDI o niższym zużyciu paliwa i emisji spalin, wyższy komfort podróżowania i lepsze własności jezdne – to tylko niektóre ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porównanie: Fiat Multipla, Mazda Premacy, Opel Zafira A, Renault Scenic I
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      renault1
      Rajd Świdnicki II runda RSMP 2012, 5