Wymiana szyby przedniej cinquecento

wymiana szyby przedniej cinquecento

01 Lip 2011, 11:20

Witam.niebawem zbliża się nie ublaganie wymiana posypowanej przedniej szyby w moim cinquecento gdyż jest posypowana i teraz mam takie pytanie jaki jest koszt wymiany na zwykła szybę jaki na trochę lepsza a jaki na jakąś podgrzewana,dodam że jakbym założył podgrzewana szybę to miałbym komfort w zimę ale też nie wiem dokładnie czy podgrzewana daje kolosalną różnice od zwykłej?proszę o odpowiedź.Pozdrawiam
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy od: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył