WYMUSZENIE ODSZKODOWANIA I KONSEKWENCJE

WYMUSZENIE ODSZKODOWANIA I KONSEKWENCJE

18 Lut 2010, 19:14

Kupiłem auto, w którym kończyło sie ubezpieczenie w ostatnim tygodniu ubezpieczenia spowodowałem dwie kolizje: pierwsza to pocierka poprostu bylo za wąsko, drugiego dnia wpadłem w tył auta i kasacja mojego auta bądz co bądz taniego ale do pracy mnie woził. Poszedłem zrezygnować z ubezpieczenia, auto na złom czy ubezpieczalnia oprócz utraty znizek moze wyciągnac wobec mnie jakieś inne konsekwencje
pretorian86
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

Re: WYMUSZENIE ODSZKODOWANIA I KONSEKWENCJE

18 Lut 2010, 22:20

Eee... słuchaj, czy ja dobrze rozumuje, że specjalnie rozwaliłeś auto tak? Zresztą: "ustawka na dzwona jak cie ubezpieczalnia potraktuje"
A teraz pytanie- czy wiesz że piszesz to na publicznym forum ? :)
eaxene
Aktywny

Miejscowość: Toruń

Re: WYMUSZENIE ODSZKODOWANIA I KONSEKWENCJE

19 Lut 2010, 13:22

eaxene napisał(a):Eee... słuchaj, czy ja dobrze rozumuje, że specjalnie rozwaliłeś auto tak? Zresztą: "ustawka na dzwona jak cie ubezpieczalnia potraktuje"
A teraz pytanie- czy wiesz że piszesz to na publicznym forum ? :)

jest to sytułacja czysto hipotetyczna :cool:
pretorian86
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...
    Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP
    Hyundai Santa Fe Nowej Generacji został uznany za najbardziej bezpieczny samochód w swoim segmencie, w ocenie Euro NCAP w 2012 roku. Wyniki we wszystkich kategoriach testowych okazały się najlepsze w klasie, co czyni ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11