Xsara VTS - ocena ogłoszenia

30 Mar 2011, 20:04

Witam,
Zainteresowało mnie poniższe ogłoszenie :

[link do oferty na Allegro wygasł]

Niski przebieg, mocny silnik +LPG, dobre wyposażenie i stosunkowo niska cena. Jedynie ten "tuning" przesadzony ;/

Czy jest warte uwagi? Ktoś widzi jakieś defekty albo coś podejrzanego(nie licząc "tuningu" :P ) na zdjęciach? Albo może ktoś już był oglądać?
Za wszelkie opinie będę niezmiernie wdzięczny :)
marQ
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Bytom

31 Mar 2011, 11:18

Jedż obejrzyj w realu bo fotki nie oddają całego uroku.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

31 Mar 2011, 12:26

mi się przebieg podejrzanie niski wydaje:) Ale prezentuje się ciekawie, xsary to wdzięczne autka jeśli ktoś o nie dba:) Najlpiej sam się nią przejedź, zwróć uwagę czy w zawieszeniu nic nie tłucze
nie rozumiałem miłości do samochodów... póki nie kupiłem Audi
Mietek851
Początkujący
 
Posty: 80
Miejscowość: Lublin
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi A4 B5
Silnik: 1.9 TDI 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

31 Mar 2011, 20:13

A jeśli przebieg by się zgadzał to czy to jest moment na zmianę rozrządu? Albo jeszcze na starym trochę pociągnie?
Dzięki bardzo za odpowiedź, czy jeszcze na coś oprócz zawieszenia zwrócic szczególną uwagę?
marQ
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Bytom

31 Mar 2011, 21:49

Rozrząd wymieniasz zawsze na starcie bo nigdy nic nie wiadomo,zresztą w kieszeni musisz mieć wolne 1000zł na tzw pakiet startowy (wymiana rozrządu,płynow,filtrów,olejów itd.).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

01 Kwi 2011, 07:30

Przez rozrząd rozumiesz kompletny? Albo sam pasek rozrządu? A w tym aucie tylko mnie dziwi, że nie ma klimatyzacji.. bo wydawało mi się, że w VTS z tych lat była ona w standardzie. Orientuje się ktoś może w tym temacie?
marQ
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Bytom
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Przeziębienie lub grypa, a czas reakcji kierowcy
    Mocne przeziębienie lub grypa mogą opóźnić czas reakcji kierowcy nawet o 10%. Dodatkowo na szybkość działania w sytuacji awaryjnej mogą także negatywnie wpływać zażywane leki. "Kierowca musi zachowywać się odpowiedzialnie. ...

01 Kwi 2011, 10:48

Najlepiej wymienić kompletny rozrząd.Odnośnie wyposażenia to poczytaj tutaj http://www.klub.citroen.triger.com.pl/m ... .php?id=86
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

01 Kwi 2011, 10:56

Ja bym się nie pchał w tak tuningowane auto. Zawsze mnie odstraszają takie spojlery i inne dziwactwa. W dodatku błędy w pisowni dopełniają wszystkiego. Najlepiej popatrz sobie po ile takie chodzą na tym forum albo na 306team.pl po ile chodzą Peugeot 306 GTI-6, niemal to samo i sobie porównaj czy to może być coś warte.
dervu
Zaawansowany
 
Posty: 520
Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Peugeot 106 XSi 16v
Silnik: 1.6 16v TU5J4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992