Zabudowa paki Ducato III

Zabudowa paki Ducato III

13 Sty 2019, 17:49

Witam. Przymierzam się do zrobienia wewnątrz paki zabudowy ze sklejki.. Moje pytanie brzmi jak wykonać rysunek lub jakiś schemat by odrysować to później na sklejce i wyciąć... Może jest to do kupienia dla danego modelu auta albo coś... Ma ktoś jakiś pomysł???
Marcinpoznan
Obserwowany

Re: Zabudowa paki Ducato III

13 Sty 2019, 19:21

Robiłem już takie kilka razy ale zawsze służył mi rysunek techniczny, dobrze wymierzyć i rozrysować sobie miary i się do nich dostosować.
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

14 Sty 2019, 17:40

Będę musiał tak zrobić... Chciałem iść trochę na łatwiznę i myślałem że ktoś sprzedaje takie rysunki typowo z wymiarami do Ducato
Marcinpoznan
Obserwowany

14 Sty 2019, 17:46

Mam 2 Ducata zabudowane na placu więc jak będziesz potrzebował coś podejrzeć albo jakiś wymiar to dawaj znać, coś wykombinujemy ale myślę że sam sobie poradzisz, kwestia dobrych pomiarów i bez pośpiechu
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bez kichania, kaszlu i łzawienia oczu w samochodzie Bez kichania, kaszlu i łzawienia oczu w samochodzie
    Przez kilka chłodniejszych miesięcy w przewodach i zakamarkach układu klimatyzacji zdążyły zebrać się szkodliwe dla naszego organizmu zanieczyszczenia, grzyby i pleśnie. U wielu ludzi wywołują one takie nieprzyjemne reakcje ...
    Toyota Yaris GRMN Toyota Yaris GRMN
    Był marzec 2017 roku. Toyota Yaris WRC zdążyła już pokazać, na co ją stać, wygrywając Rajd Szwecji i docierając do mety jako druga w Rajdzie Monte Carlo. Wtedy na Salon Samochodowy w Genewie wjechał Yaris GRMN. Rasowy hot ...

•