Do paki w 5 sekund...

03 Sie 2007, 11:16

Agresywne lampy przypominają dzikie spojrzenie drapieżnego zwierzaka. Pochylony przód, dwa miejsca i silnik od BMW. GG-quadster to urządzenie którego nie można porównać z żadnym innym pojazdem.
gzotyczne dzieło sztuki inżynierskiej powstało w Szwajcarii. Blisko 170-konny silnik (konstrukcja Bawarczyków) oddaje moc przez 6 biegów do przodu i jeden wsteczny.

Tylne koła nakręca wał kardana, mało tego jest też tylny dyferencjał - za ekstra kasę nawet z automatyczną blokadą.

Nie ma napędu na cztery koła, dlatego nici z błotnych zabaw. Jednak szerokie opony i niski środek ciężkości sprawiają, że GG jest idealny do wyczynowych slalomów czy szybkiej jazdy po krętych drogach.

Sprint do setki trwa mniej niż 5 sekund. Rozpędzanie kończy się przy 225km/h.

Każde z kół jest zawieszone niezależnie. Plątaninę drążków wspomagają hydrauliczne amortyzatory z możliwością zmiany ustawień.

Cena? Ponad 60 tys. euro (ok. 230 tys. zł) - zależnie od opcji i polakierowania. Z zamian przysyłają bombę adrenaliny.
[Źródło: dziennik.pl]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Michał
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 483
Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

03 Sie 2007, 13:05

to jak taki większy quad tylko, że szybszy:)i droższy
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

04 Sie 2007, 21:56

Boże jakie to brzydkie ;/100 razy bardziej wolałbym za te 200 tys. kupić se jakaś ferrarke starsza albo cuś
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

06 Sie 2007, 15:53

soleQ napisał(a):Boże jakie to brzydkie ;/100 razy bardziej wolałbym za te 200 tys. kupić se jakaś ferrarke starsza albo cuś


ludzie którzy kupują takie wynalazki mają takie "ferrarki" już dawno w garażu i to wcale niekoniecznie starsze ;)
Pekińczyk
Początkujący
 
Posty: 158

13 Wrz 2007, 13:15

A mi sie podoba gadżet, :) Fakt troche drogi ale cos w sobie ma... 8)
Otako
Początkujący
 
Posty: 82

09 Lis 2007, 16:56

Pochwalę się, moja maszyna przyśpiesza do setki w 2,9 sekundy, co prawda ma tylko dwa koła ale ... kosztowała 10% tego co te cóś :wink: .

Przedstawię się, jestem nowy, mam na imię Zbycho, jeżdżę jak wyżej na dwóch kołach na Kawie ZRX1200S,
na trzech kołach na ruskim parchu z koszem,
na czterech Navara.
Jestem członkiem Klubu Anonimowych Piratów Drogowych ale mandatów raczej nie płacę. Raz że posiadam CB-Radio, dwa, dużą siłę perswazji.
Łapówek nie daję, z prostej przyczyny. Policja przestała brać :!:
Klub Anonimowych Piratów Drogowych KAPD
Zbycho
Nowicjusz
 
Posty: 45
Miejscowość: Siedlce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Honda silniki K20 / K24
    Cztery cylindry w układzie rzędowym. Pojemność: 2 do 2,4 litra. Zalety: relatywnie duża moc. Wyprodukowane przez Hondę motory K20 / K24 zasłynęły dzięki systemowi zmiennych faz rozrządu VTEC i do tej pory mają zwolenników ...

21 Lis 2007, 09:14

Witam Zbychu,

No no widze ze forum przyciaga tu nawet motocyklistów :) to dobrze wkoncu mamy cos wspolnego...:) interesujemy sie motoryzacja :D

i ta pasja łaczy ludzi..:D
===RAVER===
Raver
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 94
Miejscowość: Olsztyn