Zabytek z USA i zmiana zderzaków na EU czy będzie z tym problem?

11 Kwi 2021, 16:10

Witajcie :D

Mam takie pytanie odnoście bmw e28 które chciałbym kupić z zagranicy.
Lecz posiada ona zderzaki Usa ponieważ wcześniej stamtąd została sprowadzona przez sprzedawcę. Zderzaki chciałbym zamienić na wersję europejską i tutaj pytanie czy przy rejestracji na zabytek będzie z tym jakiś problem? :unsure:
Bmwe28
Obserwowany
 
Posty: 1

20 Lip 2021, 21:47

Musiałbyś się skontaktować z kimś, kto temat sprowadzania samochodów zabytkowych z zagranicy zna od podszewki. Ja zawsze kontaktuję się w tego typu sprawach z Rzepecki Auto z Warszawy i jeszcze nigdy nie było żadnego większego problemu. Jeśli czasem pojawiają się jakieś utrudnienia to on zawsze wie, jak z nich wybrnąć. Ich znajomość przydaje się też często już po sprowadzeniu samochodu z zagranicy, gdy wymaga ono gruntownej i profesjonalnej renowacji.
marcel11
Nowicjusz
 
Posty: 8

21 Lip 2021, 10:12

Nie wiem ile masz % części oryginalnych ale jeżeli całe auto jest w oryginale to zmiana zderzaków nic nie zmieni. Samochód powinien posiadać minimum 75% zachowanych części oryginalnych w to wlicza się głównie podzespoły.
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 3561
Zdjęcia: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kredyt gotówkowy, samochodowy, leasing czy gotówka? - zakup auta
    Kupno samochodu to duży wydatek dla większości Polaków. Rynek wychodzi jednak naprzeciw potrzebom i możliwościom klientów, pozwalając na sfinansowanie transakcji pieniędzmi z różnych źródeł. W ...
    Jak przygotować się do podróży kamperem?
    Jeśli chcesz podróżować całą rodziną lub z przyjaciółmi to całą masę pozytywnych wrażeń dostarczy jazda z przyczepą kempingową lub kamperem. Gdy czujemy zmęczenie, lub spodoba nam się okolica – spędzamy ...

  •