Zamek centralny nie zamyka drzwi

25 Mar 2015, 13:33

Witam serdecznie :),
jestem nowy chciałbym się przedstawić. Mam na imię Dawid. I mam problem z moim samochodem-Seat Alhambra 2007r 1.9TDI. Mianowicie mam problem z zamkiem centralnym. Kiedy zamykam pilotem drzwi, to zamykają się jedynie drzwi od kierowcy oraz klapa bagażnika. Drzwi przednie od pasażera oraz tylne pasażerów się nie zamykają się. Słychać tylko jak działa silniczek od drzwi kierowcy i się zamykają. Najdziwniejsze jest to, że cała usterka stała się nagle czyli wszystko działało i w pewnym momencie nie chciały się zamknąć drzwi. Co to może być za problem? Proszę o pomoc :).
Dawidos01111
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: Seat Alhambra
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

25 Mar 2015, 20:48

temat wałkowany milion razy użyj funkcji szukaj w internecie ,a nawet na tym forum sprawdz podstawy powiedz co wyszło żeby można było się od czegoś odbić
kowalkcn
Początkujący
 
Posty: 103
Prawo jazdy: 14 12 1993
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Citroen C5 I, Peugeot 407, 205
Silnik: 2.2hdi133KM,2.0hdi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...
    Jak działa bezstopniowa skrzynia biegów?
    Przekładnie manualne samochodów osobowych mają zwykle 5 lub 6 biegów, automatyczne często więcej. Rekordzistą jest Lexus, który w modelach LC 500 i LS 500 stosuje dziesięciobiegowy automat. Istnieją jednak ...