Zderzenie z sarną. Odszkodowanie.

Zderzenie z sarną. Odszkodowanie.

21 Lip 2014, 12:53

Witajcie.
Mam problem. Mianowicie, niedziela, niby 13-tego a nie piątek, to jednak pechowa...

Jechałem wracając od rodziny do domu, i na maskę rzuciła mi się sarna. Szyba zbita, maska pogięta, sarna chyba cała, bo zbiegła szybko w stronę lasu, przez łąkę - pewnie była w szoku.

Należy mi się odszkodowanie, jak domniemam? Słyszałem o firmach które "powiększają" te odszkodowania, możecie jakąś polecić?
Znajomy wspominał o JW Group.

Znacie te firme, ktos moze polecic?

Licze na szybka pomoc

DODAJE: tam nie bylo znaku ze moze byc zwierzyna lesna, a dodatkowo bylem w nadlesnictwie i potem w kole łowieckim wtedy byly nagonki. kolega mowil ze szansa na odszkodowanie jest duza, moze warto skorzystac z jw group?
mirek07
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 05 1975
Auto: Opel Astra

Re: Zderzenie z sarną. Odszkodowanie.

24 Paź 2014, 14:39

Czyli całkiem przypadkiem zdarzyła ci się jedyna okoliczność gdy masz szanse na odszkodowanie.
BRSiU
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 11 1997
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Ford
Silnik: 1.6
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0 [SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Kuga mk1 2,0 TDCi - 140KM - Honda CR-V ...
    Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light