Zgrzyty i stuki w ibizie

29 Paź 2008, 16:45

Witam.Mam maly problem.Oststnio wymieniłem tłumik i po jego wymianie zaczeło mi cos zgrzytac z tyłu.Zdarzało sie tak zazwyczaj przy skrecaniu i na pierwszych dwoch biegach na wyzszych obrotach.Pojechalem do goscia co mi tłumik wymieniał i z nim jest wszytsko ok.Na przednim przegubie mam gume do wymiany.Czy mozliwe ze przegub juz nadaje sie cały do wymiana i z tad te zgrzyty??Przegub jest z przodu a zgrzyty i stuki z tyłu.Wszystko to dzieje sie tak jak pisałem na pierwszych biegach
pachlik
Nowicjusz
 
Posty: 8
  • 29 Paź 2008, 17:08

    pewnie masz do wymiany przegub, a dzwiek moze sie przzenosic nalezalo by sprawdzac przeguby
    mlody861
    Zaawansowany
     
    Posty: 573
    Miejscowość: ok Warszawy

    29 Paź 2008, 17:22

    tak jak napisał kolega wcześniej,jeżeli masz przerwaną osłonę na przegubie to pewnie przegub też już padł.
    autolucas
    Początkujący
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 134
    Miejscowość: Płock
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Jak odróżnić w dieslu pompowtryski od wtryskiwaczy?
      Postaram się wyjaśnić jak w prosty sposób sprawdzić jaki mamy układ zasilania czy są to zwykłe wtryskiwacze czy też pompowtryski. Opiszę tez znane mi zalety i wady takich rozwiązań. Trzeba pamiętać że silniki Silniki ...
      Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3
      Stylistyka Audi A3 cieszy się dużym uznaniem użytkowników i fachowców. W tegorocznej edycji niemieckich nagród stylistyki – German Design Awards, kapituła uznała model A3 za zwycięzcę w kategorii ...