Złośliwe rysy, sprawca znaleziony. Co dalej?

Złośliwe rysy, sprawca znaleziony. Co dalej?

20 Wrz 2016, 22:40

Witam, doszło do złośliwego porysowania mojego samochodu mianowicie drzwi tył i przód oraz nadkole, na nieszczęście sprawcy tego wybryku auto znajdowało się pod samą kamerą.
Sprawa zgłoszona na policję, sprawca znaleziony. Co dalej?
Sprawca przyznaje się do czynu i zgadza się na pokrycie kosztów lakierowania.
Moje pytanie brzmi następująco: Czy muszę pokwitować na policji, że naprawa została dokonana? Jeżeli sprawca chce się dogadać między nami tzn. bez dalszego udziału policji oraz prokuratora w tej sprawie.
Dziękuję za odpowiedzi, jeżeli nie bardzo trafiłem z działem z góry przepraszam (nowy użytkownik :oops: )
Wesou
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 07 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Citroen C5
Silnik: 2.0 16v 136km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...
    Czym są masy czynne w akumulatorze? Czym są masy czynne w akumulatorze?
    Jedną z częstszych przyczyn zakończenia żywota akumulatora na skutek jego wadliwej eksploatacji jest spłynięcie mas czynnych z płyt wypełniających wnętrze baterii. Opad mas czynnych objawia się zmętnieniem elektrolitu, a ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi rozpoczyna maraton wyścigów 24-godzinnych, 4
      Stoisko - Skoda Flota
      NASZE PERŁY
      SR3 sports car