Zlot BMW Klubu Polska 2017 i kolejne

20 Cze 2017, 12:59

Decyzją zarządu BMW Klubu Polska w roku 2017 nie odbędzie się zlot otwarty.
Wynika to z wielu aspektów o których możemy dyskutować w tym temacie.

Tak jak pisaliśmy w temacie ostatniego otwartego zlotu - Klub zarzucił (na stale lub na jakiś czas) pomysł organizacji otwartych zlotów ze względu na koszty i frekwencję. Nie jesteśmy w stanie określić frekwencji na zlotach a przy kosztach wstępu na zlot otwarty w okolicach 200zł. To nie są zloty za 30zł kiedy wiadomo, że zawsze ktoś przyjedzie.
W naszym wypadku zloty odbywają się w formie trackdaya a nie kopania w koło więc wiadomo, że koszty są wyższe. Jeżeli zatem chcecie uczestniczyć w corocznych zlotach to zachęcamy wszystkich do opłacania składek. 150zł rocznie to tak naprawdę tyle ile kosztowałby zlot.

Jednocześnie chcemy zachęcić wszystkich do zapisania się do BMW Klubu Polska. Klub corocznie organizuje zloty dla swoich klubowiczów.

Zlot BMW Klub Polska w tym roku odbędzie się 27 maja w na Torze Kielce. Wracamy do starej tradycji, że zlot jest organizowany TYLKO dla członków naszego Klubu. Serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów wraz z rodzinami.

Wstępnie program Zlotu 2017 przedstawia się następująco:

• Część pierwsza szkolenie na samochodach uczestników zlotu
1. 9.00 – powitanie, rejestracja uczestników
2. 9.10 – szkolenie teoretyczne
3. 10.00 – szkolenie praktyczne na torze część I
4. 13.15 – obiad
5. 14.00 - szkolenie praktyczne na torze część II
6. 15.45 – podsumowanie, omówienie i rozdanie certyfikatów

• Część druga, jazda po torze samochodami sportowymi: Lamborghini Huracan, Aston Martin Vantage.
• Jazda na czas Subaru Impreza STI 320KM lub EVO 360KM ( 1 okrążenie zapoznawcze + 1 okrążenie na czas )

Zlot dla Klubowiczów ze stażem w BMW Klub Polska min. 1 rok jest bezpłatny, klubowicze którzy zapisali się w roku 2017 - odpłatność 1400zł.
Takie podejście wynika z tego ze zależy nam na stałych klubowiczach i chcemy ich promować. Nie chcemy aby ktoś zapisywał się do klubu tylko dla zlotu. Jeśli zapiszesz się w tym roku zlot 2018 będzię dla Ciebie darmowy :).

Wieczorem w dniu zlotu jest planowa klubowa impreza dla klubowiczów i ich rodzin .
Hotel w okolicach Kielc - zostanie wybrany wkrótce .

Ze względu na pojemność toru oraz harmonogram szkoleń na torze ilość uczestników ograniczona do 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!!!!!! Na listę zapisuję tylko tych którzy opłacili składkę na rok 2017.

Jesienią planujemy przeprowadzić co najmniej 2 trening na lotnisku w Ułężu . Serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów tych posiadających auta do sportu jak i tych w samochodach cywilnych.

Oprócz uczestnictwa w zlotach każdy klubowicz BKP otrzymuje za okazaniem karty klubowej zniżki (do 35%) w ASO Bawaria Motors.

Składka członkowska w 2017 roku wynosi 150zł. ( W przypadku zapisania się do klubu trzeba wypełnić wniosek i wykonać przelew 200 - otrzymujecie wówczas również zestaw startowy).
Składkę wpłacamy na konto:
BMW Klub Polska
Warszawa
Bank PEKAO SA, I Oddział w Warszawie
Konto nr: 65 1240 1037 1111 0010 0262 6045
W tytule przelewu/wpłaty należy wpisać:
OPŁATA CZŁONKOWSKA ZA ROK 2017
blackcats
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 16 09 1979
Auto: 20000

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  BladeScan, czyli kolejny świetny/świetlny system Lexusa. Jak działa?
  Dobra widoczność na drodze to podstawa bezpieczeństwa. Wiedzą o tym nawet przedszkolaki. A tym bardziej producenci samochodów, którzy prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych systemów oświetlenia samochodowego. ...
  Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne
  Z badania opinii społecznej na temat wnętrz samochodów wynika, że kobiety przy wyborze auta zwracają uwagę na to, czy posiada ono praktyczne i wygodne wnętrze, wyposażone w wiele miejsc do przechowywania. W nowym samochodzie ...

 •  
  • Warto przeczytać