Zniżki na latanie z kartą kredytową

Zniżki na latanie z kartą kredytową

28 Maj 2013, 15:24

Karta kredytowa dla aktywnych
Na polskim rynku produktów bankowych możemy znaleźć wiele ciekawych rozwiązań, które możemy dopasować do swojego stylu życia, wykonywanych obowiązków zawodowych oraz preferencji osobistych. Bardzo popularne są różnego rodzaje karty kredytowe, które oprócz oczywistej funkcji mogą nieść za sobą wiele korzyści. Do takich kart kredytowych bez wątpienia należy Wizz Air World MasterCard® , którą możemy posiadać w Citibanku.

Karta kredytowa z bonusem
W wielu bankach można spotkać karty kredytowe, które mają dodatkowe korzyści w postaci zbieranych punktów wymienialnych na nagrody lub rabaty w sklepach partnerskich. Jednakże w Citibanku wreszcie możemy otrzymać kartę kredytową, która jest przeznaczona dla osób prowadzących aktywny tryb życia, w tym przede wszystkim dla bardzo często podróżujących samolotami. Dzięki tej karcie kredytowej, każdy może podróżować samolotem jeszcze częściej i na korzystniejszych warunkach, ponieważ zebrane punkty można wymieniać na darmowe bilety oraz spore zniżki.

Jak to działa?
Wizz Air World MasterCard® jest kartą kredytową, która jest przede wszystkim przeznaczona dla osób, które często podróżują liniami lotniczymi Wizz Air. Każdy zakup dokonany przy pomocy karty kredytowej Wizz Air World MasterCard® jest nagradzany punktami – za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 punkt, a za każde wydane 5 zł na stronie wizzair.com otrzymujemy 2 punkty. Zebrane punkty możemy wymieniać na bilety oraz zniżki. Wiele osób bardzo sceptycznie podchodzi do tego typu programów, które są często mylone z bardzo powszechnymi w Polsce programami lojalnościowymi, gdzie punkty zbiera się latami. W przypadku karty kredytowej Wizz Air World MasterCard® w Citi Banku korzyści są naprawdę realne, ponieważ za uzbieranych 10 punktów można już obniżyć cenę biletu o 1 zł. Poza tym, na samym początku, za pierwszą transakcję kartą – na obojętnie jaką sumę, otrzymujemy 1000 punktów powitalnych, które mają wartość 100 zł. Aby dowiedzieć się, jakie mamy aktualne saldo punktów wystarczy, że zarejestrujemy się na Citibank Online lub skorzystamy z CitiPhone. Jeśli będziemy zainteresowani kupnem tańszego lub bezpłatnego biletu to doradca niezwłocznie przeleje nasze punkty na konto w Wizz Air, które jest automatycznie otwierane przy wniosku o tę właśnie kartę kredytową.

Nowoczesne usługi dodatkowe
Jak na nowoczesny bank przystało, Citibank uruchomił szereg usług dodatkowych, z których można dowolnie korzystać, jeśli posiada się kartę kredytową Wizz Air World MasterCard®. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się usługa CitiArlets, która polega na tym, że otrzymujemy na bieżąco powiadomienia SMS lub e-mail o stanie naszego aktualnego zadłużenia na karcie kredytowej, terminie spłaty zadłużenia, transakcji dokonanych za pośrednictwem karty, salda oraz wszelkich operacji na koncie. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z pakietów ubezpieczeń, które można dodatkowo wykupić. Ubezpieczenie Pakiet Bezpieczeństwa pozwala na dodatkową ochronę podczas podróży. Korzystając z pakietu CreditShield zwolnimy naszą rodzinę oraz bliskich z obowiązku spłacania zaciągniętych przez nas zadłużeń w razie naszej śmierci lub też trwałej lub całkowitej utraty zdolności do podejmowania pracy. Miesięczna opłata za objęcie ochroną ubezpieczeniową wynosi w tym przypadku 0,36% salda zadłużenia. Opłata jest kalkulowana co miesiąc i zależy od wysokości wykorzystanego kredytu. Wielu klientów Citibanku decyduje się na ubezpieczenie CreditShield Plus, które jest bardziej rozbudowane i zwalnia ubezpieczonego oraz jego rodzinę z obowiązku spłacenia zadłużenia w przypadku śmierci ubezpieczonego, śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku, trwałej i całkowitej niezdolności ubezpieczonego do pracy lub utraty pracy. W przypadku utraty pracy przez ubezpieczonego Zakład Ubezpieczeń spłaci do sześciu kolejnych minimalnych kwot do zapłaty. Miesięczna opłata za to ubezpieczenie wynosi 0,79% salda zadłużenia. Opłata jest kalkulowana co miesiąc i zależy od wysokości wykorzystanego kredytu.
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2286
Zdjęcia: 8318
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

Re: Zniżki na latanie z kartą kredytową

22 Sie 2013, 16:28

Mam taką kartę i jak nie dam rady autem, to korzystam z tanich połączeń lotniczych z Polski. Polecam, mnie się opłaca.
stobejczyk
Nowicjusz
 
Posty: 8
Rejestracja: 22 Sie 2013, 15:47
Prawo jazdy od: 02 08 1978
Auto: Peugeot 206
Paliwo: Benzyna + LPG
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł
  Do stworzenia tego poradnika skłoniły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że na nasze forum trafia sporo osób, które chcą kupić auto w przysłowiowej "cenie średniego roweru" do dojazdów do pracy, szkoły, ...
  Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair
  Na targach Design Miami/, Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair, zaprojektowane przez Clemensa Weisshaara i Reeda Krama, przedstawicieli nowego pokolenia projektantów. Prototyp skonstruowano we współpracy ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • audi a8 d2
   Helikopter - loty wycieczkowe
   Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
   Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio