ZWOLNIENIE OD PODATKU SKARBOWEGO !!!

ZWOLNIENIE OD PODATKU SKARBOWEGO !!!

11 Lut 2010, 09:18

Witam wszystkich.
Mam dla Was dobrą wiadomość (NIE DLA WSZYSTKICH - NIESTETY)
OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI (MIN II GRUPA) PO ZAKUPIE AUTA SĄ ZWOLNIONE Z PODATKU (2%) OD CZYNNOŚCI CYWILNO-PRAWNYCH !!! - Urząd Skarbowy druk PCC-3.
WARUNEK: MIN.II GRUPA INWALIDZTWA/NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, WAŻNE ORZECZENIE LEKARSKIE/ZUS/KOMISJA I AUTO ZAKUPIŁ WW WYMIENIONY !!!
Może to i nie nowina ale ja byłem miło zaskoczony w Urz. Skarbowym, no i zostało w kabzie kilka złociszy.
Wierzcie mi, bo przeżyłem to na własnej skórze!
NIE ZWALNIA WAS TO JEDNAK OD ZŁOŻENIA DRUKU PCC-3 W URZĘDZIE SKARBOWYM WRAZ Z KSERO ORZECZENIA JW. W TERMINIE MAX. 14 DNI OD DATY ZAKUPU POJAZDU ZGODNYM Z DATĄ NA UMOWIE KUPNA-SPRZEDAŻY.
Życzę "owocnych" targów i samych udanych transakcji.
Pozdrawiam.
Klocek7
Klocek7
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Dębica

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan w Wolfsburgu Z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan w Wolfsburgu
    W ubiegłym tygodniu z linii montażowej zjechał milionowy Tiguan wyprodukowany w zakładach w Wolfsburgu. Był to biały Tiguan z pakietem R-Line i silnikiem 1.4 TSI o mocy 118 kW (160 KM). Tiguan jest najpopularniejszym SUVem ...
    Nowy Actros a’la Swanski - Nowy Actros a’la Swanski - "Truck & Art"
    Nowy Actros jest znany nie tylko ze swoich osiągów i niskiego spalania, ale również z drapieżnego wyglądu i nowoczesnego designu. Paweł "Swanski" Kozłowski postanowił dodatkowo podkreślić te cechy pojazdu, ozdabiając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11