Akcyza - mienie przesiedleńcze

Akcyza - mienie przesiedleńcze

03 Lip 2018, 11:28

Mam pytanie; przyjechałem do Polski pod koniec 2016, jeździłem samochodem parę miesięcy aż skończyło się ubezpieczenie, i niewiedząc czy wróce do UK, samochód nie był używany i stał w garażu... Kupiony w 2013. Chcę go przerejestrować, i co teraz z Urzędem Celnym? Wiem, ze będę zwolniony z akcyzy, ale chodzi jaka date wpisać wjazdu do Polski... tą prawdziwą czy raczej z tego miesiąca... Trzeba zmiescic się w 10 dniach od nabycia, ale przecież mnie to nie dotyczy prawda?
Oxygene
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Scala z jakim silnikiem? Skoda Scala z jakim silnikiem?
    Zupełnie nowy, kompaktowy model w portfolio ŠKODY dostosowuje swoją moc i charakter do indywidualnych potrzeb kierowców. SCALA dostępna będzie w czterech wariantach silnikowych: trzech benzynowych i jednym wysokoprężnym. ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•